Цю трендову у 2024 році зачіску обожнюють знаменитості

Від моделей до акторок

АВТОР: Аліса Єрмоленко

ФОТО: Instagram: @zendaya

ОПУБЛІКОВАНО: 5 січня 2024

Beauty-тренди 2024 року особливо вирізняються різноманіттям свіжих рішень щодо зачісок. Дизайнери переконані, що настав час оновити свої образи та додати до них трохи грайливості з чубчиком blunt bangs, зухвалості з short bob або елегантності з ідеально прямим волоссям. Однак попри те, що знаменитості та їхні стилісти пильно стежать за всіма модними тенденціями, багатьом моделям, акторкам і співачкам не припав до душі жоден з перелічених варіантів.

Цьогоріч зірки роблять ставку на екстрадовге волосся. Така зачіска підпадає під стиль «тиха розкіш», який став дуже популярним серед фешіоніста та знаменитостей: мінімалістично, стримано та водночас «дорого». Власниці «по-тихому розкішного» волосся обирають природні тони, а також за допомогою домашнього догляду та салонних процедур досягають ефекту блиску та наповненості.

Вибір на користь максимальної довжини зробили як ті, хто ніколи їй не зраджував, так і ті, хто ще нещодавно мав коротке волосся. Зокрема, Зендея — акторка, кожен публічний вихід якої активно обговорюється у Мережі прихильниками та fashion-експертами. Зірка «Ейфорії» неодноразово зʼявлялася на публіці із зачіскою bob та виразними кучерями, а на Паризькому тижні моди сяяла з довжиною до попереку. Прикладу Зендеї послідувала й її колега за серіалом Сідні Суїні — на шоу Miu Miu вона продемонструвала легку завивку на довгому волоссі.

Які зачіски обирають знаменитості у 2024

Instagram: @olemh

Які зачіски обирають знаменитості у 2024

Instagram: @sydney_sweeney

Трендову довжину для публічних заходів обирають також індійська акторка Пріянка Чопра, зірка улюбленого фільму багатьох фешіоніста «Диявол носить Prada» Енн Гетевей, виконавиця ролі культової ляльки Барбі Марго Роббі, британська дизайнерка Вікторія Бекхем, співачка Ріта Ора та багато інших.

Які зачіски обирають знаменитості у 2024

Instagram: @priyankachopra

Які зачіски обирають знаменитості у 2024

Instagram: @bulgari

Які зачіски обирають знаменитості у 2024

Instagram: @barbiethemovie

Які зачіски обирають знаменитості у 2024

Instagram: @victoriabeckham

Які зачіски обирають знаменитості у 2024

Instagram: @ritaora

Звичайно, аби зробити своє волосся екстрадовгим, знаменитості нерідко вдаються до нарощування. Однак виконати його правильно не так просто, адже трендова зачіска має бути «розслабленою» та природною. Під час процедури майстри намагаються уникнути ефекту «штучної товщини».

Якщо ви наважилися відростити довге волосся, подбайте про його здоровий вигляд. Для збереження блиску та мʼякості, а також уникнення посічених кінчиків уникайте сильного впливу високих температур під час стайлінгу та додайте до своєї рутини зволожувальні засоби.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ