Наймодніші зачіски 2024 року

Найактуальніші образи з подіумів

АВТОР: Аліса Єрмоленко

ФОТО: Imaxtree

ОПУБЛІКОВАНО: 1 лютого 2024

Початок року — найкращий час для змін і втілення всіх бажань. Тож, якщо ви давно прагнули змінити щось у своїй зовнішності, не гайте часу. І почати радимо саме із зачіски, тому створили добірку зі стильних образів з подіумів світових модних показів сезону весна-літо — 2024, які можуть надихнути вас на експерименти. Адже оновити look — це чудовий спосіб проявити любов до себе і віднайти ще більше шляхів вираження власної індивідуальності. 

Long Bob

Подовжена версія зачіски «боб» не втрачає актуальності. Вона легко вкладається й однаково пасує як прямому, так і хвилястому волоссю. Завжди невимушена і завжди fancy зачіска є безпрограшним варіантом.

Chanel

Chanel

Ralph Lauren

Ralph Lauren

Blunt Bangs

Буквальний переклад назви — «чубчик-шторка». Характерна особливість цієї зачіски — густа гривка з прямим зрізом, яка доходить до очей, повністю закриваючи лоб і брови. Ефектна архітектурна зачіска з подіумів може стати унікальною рисою вашого образу.

Versace

Versace

Tom Ford

Tom Ford

Короткий чубчик 

Цю зачіску можна укладати як акуратно, так і нарочито недбало, скуйовджуючи пасма волосся. Вона одразу привертає увагу, підкреслюючи ваш виразний погляд, витончені риси обличчя і незалежний характер. 

Givenchy

Givenchy

Christian Dior

Дзеркальна гладь 

Ідеально пряме довге волосся — timeless тренд, який водночас є і традиційним, і сучасним прочитанням жіночності. Така зачіска вимагає різноманітних засобів та інструментів для щоденного догляду і стайлінгу, аби волосся струменіло, ніби шовк, однак бездоганний результат вартий зусиль. 

Louis Vuitton

Louis Vuitton

Hermès

Hermès

Short Bob

Зачіска, яка вже стала класикою, у 2024 році залишиться надзвичайно актуальною. Волосся довжиною до підборіддя відкриває тендітну лінію шиї та візуально увиразнює риси обличчя. Наскільки грайлива, настільки ж і елегантна, ця зачіска з року в рік залишається універсальним трендом.

LaQuan Smith

LaQuan Smith

Gucci

Gucci

Текст: Анастасія Леонова


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ