Що потрібно знати про актуальну форму брів у сезоні весна-літо — 2024

Виразний тренд з 90-х

АВТОР: Максим Брут

ФОТО: Сайти брендів, Spotlight, Instagram

ОПУБЛІКОВАНО: 16 травня 2024

Тренд на широкі густі брови, яких майже не торкався пінцет, не полишав нас довго. Ба більше, невтомні маркетологи косметичних брендів постійно й наполегливо (і продовжують це робити) нові винаходи декоративної та доглядової косметики для експериментів із формою брів без використання пінцета. Цьогоріч на модних подіумах все рідше можна побачити широкі виразні брови, прогалини між волосків яких потрібно старанно промальовувати олівцями та тінями, щоб наблизитись до взірців ідеальних брів, як у Кари Делевінь і Лілі Коллінз. Про актуальну форму брів у цьому сезоні розповідає в нашому матеріалі б’юті-експертка Валерія Берадзе. 

На показах мод сезону весна-літо — 2024 ми помітили чимало трендів на одяг та аксесуари, які добре знайомі нам з епохи 90-х. Індустрія краси теж не відстає: топстилісти уміло та гармонійно імплементували акценти в сучасні макіяжі та зачіски, якими ми захоплювались у 90-ті. 

Тіні на повіках у блакитних відтінках, помади у кольорі металік і щедро нашарована туш на вії, а ще — тонкі брови. З такою формою брів з’явились моделі одразу декількох брендів — Mugler, Patrick Mcdowell та інші. Тож неважко було здогадатись, яка форма буде мати попит серед клієнтів майстрів з оформлення брів цього літа. 

mugler

mugler

givenchy

givenchy

patrick

patrick mcdowell

akris

akris

balenciaga

balenciaga

mugler

mugler

annakiki

annakiki

Селебріті охоче приміряють новий б’юті-тренд і у власних образах. Деякі не вдаються до рішучих експериментів, як-от Белла Хадід та Ліла Грейс Мосс Хек, та роблять форму вужчою лише ближче до кінців брів. А є й такі, хто без остраху  відтворює б’юті-тренд максимально наближено до автентичного образу з 90-х.

Белла Хадід

Instagram: @bellahadid

Instagram: @lilamoss

Instagram: @nicolaannepeltzbeckham

Щоб експериментувати з формою брів, не потрібно багато інструментів, достатньо лише пінцету. Проте топстилістка Марта Скальська розповідає, що нерідко образи моделей з тонкими бровами на модних шоу створюють за допомогою декоративної косметики та нескладних технік макіяжу. Звісно, найлегше відтворити таку форму брів жінкам, які попередньо скористались торішнім трендом та знебарвили їх. У такому разі достатньо маркера для брів або олівця.

givenchy

givenchy, mister eyebrow

Якщо ваші брови темного відтінку, попередньо варто нанести на них віск або помадку для стайлінгу, далі нанесіть на них консилер щільної кремової текстури, який допоможе приховати ваш власний пігмент волосків.

anastasia

anastasia beverly hills, Brow Freeze Extreme Hold Laminated-Look Sculpting Wax

mac

m.a.c, FULL COVERAGE FOUNDATION

Перш ніж розпочати вимальовувати вузьку дугу брів, їх варто злегка припудрити пудрою максимально наближеного до кольору вашої шкіри відтінку. Стилісти зазначають, що вузька форма брів пасує багатьом жінкам і допомагає зробити погляд виразнішим.

Ми розуміємо, що тренди краси, як і тренди на одяг, змінюються майже щосезону. Тому можна не вдаватись до рішучих експериментів за участі пінцета, а скористатись перевіреними техніками макіяжу, щоб освіжити свій образ улітку. Але одне ми знаємо напевне: тренд на природні доглянуті брови не зникне ніколи. 

брови

Revitalash, REVITABROW ADVANCED


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ