Бахрома — тренд сезону весна-літо 2024. Як носити і на кого рівнятися

Ідеї з подіумів, які захочеться повторити

АВТОР: Катерина Попова

ФОТО: Imaxtree

ОПУБЛІКОВАНО: 14 лютого 2024

Бахрома повернулася на модну арену ще кілька сезонів тому. Тренд виявився напрочуд «живучим» і не втрачає своєї актуальності. А цього сезону бахрома прикрасила майже все: від топів до суконь і спідниць та навіть верхнього одягу. Проте, якщо правильно вибрати й стилізувати речі з бахромою, вони можуть виявитися вельми практичними й універсальними. Розповідаємо, як носити бахрому в сезоні весна-літо — 2024 і на які бренди варто рівнятися.

Весною, коли стовпчик термометра йде вгору і штучне хутро знімається з порядку денного, дизайнери шукають нові способи додати текстури до своїх колекцій — динамічні речі, що «оживляють» подіум. І в цьому сезоні як ніколи актуальною стала бахрома, що за останні роки полюбилася модникам і модницям. 

Prada

Prada

Calcaterra

Calcaterra

В основному бренди прикрасили бахромою сукні — свої найкращі варіанти представили Prada, The Attico, Jil Sander, Rabanne, Dior, Khaite та Celine. А свої варіанти спідниць з бахромою продемонстрували Gucci, Emilia Wickstead, Calcaterra та Burberry. Роздивляйтеся нашу добірку в деталях та надихайтеся на нові образи. 

Gucci

Gucci

Bottega Veneta

Bottega Veneta

Dior

Dior

Khaite

Khaite

Burberry

Burberry

Calcaterra

Calcaterra

Prada

Prada

Rabanne

Rabanne

Burberry

Burberry

Бахрому часто використовують для того, щоб додати елемент грайливості до базового вбрання,  це пояснює, чому вона була всюди в минулому сезоні вечірок. Втім, як би не здавалося, що вбрання, прикрашене китицями, — це особливий штрих, він може швидко перетворитися на банальність після перших кількох носінь. Ось чому в цьому сезоні безліч сучасних інтерпретацій бахроми — від яскравих кольорів і металіку до грайливого пластику, Jil Sander і Celine дають нам надію, що цей тренд залишиться актуальним принаймні ще на один-два сезони.

Jil Sander

Jil Sander

Celine

Celine

Порада в стилізації від нас тільки одна: «не перевантажуйте» образ. Такі акцентні речі з бахромою краще комбінувати з базою, тоді ваш аутфіт вийде лаконічним. Впевнені, що сміливим фешіоніста припадуть до смаку ефектні варіанти: бахрома може замінити поділ сукні й повністю покривати одяг (цей прийом ми бачили у Bottega Veneta та The Attico).

Bottega Veneta

Bottega Veneta

 The Attico

The Attico

Проте, якщо одягатися в бахрому з ніг до голови ви поки не готові, почніть з аксесуарів або менш активної та очевидної бахроми, як-от в Emilia Wickstead чи Gucci. Найпростіший варіант — одягнути річ, де бахрома виконує функцію невеликого декору, як у Bottega Veneta або Jil Sander. Вона може прикрасити поділ спідниці, модні в цьому сезоні мінішорти або рукава жакета чи сорочки. Такий акуратний декор не зробить вбрання занадто вичурним, а, навпаки, додасть образу родзинки.

Emilia Wickstead

Emilia Wickstead

Gucci

Gucci

Jil Sander

Jil Sander

Bottega Veneta

Bottega Veneta


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ