Як відтворити трендовий макіяж із показу Chanel Cruise 2024/25

Влучне доповнення літнього образу

АВТОР: Максим Брут

ФОТО: Представлені брендом, Spotlight

ОПУБЛІКОВАНО: 14 травня 2024

Модний показ Chanel Cruise 2024/25, який нещодавно пройшов у Марселі, пронизаний фантазією про підводний світ у поєднанні з блиском сонця, що відображалось не тільки у вишивці на жакетах, купальниках чи костюмах для дайвінгу, а й у вишуканих б’юті-образах. Бронзова шкіра, делікатні золотаві та сяйливі акценти в макіяжі моделей, які ми бачили на шоу Chanel, — усе це буде дуже актуально цього літа, тому багато хто захоче відтворити такий мейкап у своїх образах.

Chanel

Про засоби та техніки, якими варто для цього скористатися, розповідає у нашому матеріалі топвізажист і генеральний директор велнес-центру Sandler Ігор Ігнатенко. 

 

«Chanel і в цьому сезоні продовжує сповідувати лаконічний витриманий образ сучасної жінки. Її шкіра набуває легкого бронзового сяяння, очі делікатно підкреслені золотими стрілками, губи оформлені в натуральних відтінках напівматовою помадою»,

— ділиться своїми враженнями Ігор. 

Ігор Ігнатенко

Щоб створити ідеальний тон шкіри, використовуйте тональну основу Les Beiges Water-Fresh Complexion Touch. Легка гелева текстура з мікровкрапленнями пігментів дозволяє відтворити ефект природного макіяжу. Засіб чудово зволожує шкіру та посилює її захист. 

Chanel

 

Тональну основу зручно наносити за допомогою пензля 2-In-1 Foundation Brush Fluid And Powder N°101. Нанесіть кілька крапель тонального засобу по масажних лініях від центру до краю обличчя. 

Chanel

Якщо на шкірі присутні косметичні недоліки, скористайтесь коректором Le Correcteur De Chanel. 

Chanel

Щоб створити ефект легкої засмаги та підкреслити вилиці, використовуйте компактну пудру Les Beiges Healthy Glow Sun-Kissed Powder Rose Gold, яка представлена у двох відтінках. 

cha

chanel

Для увиразнення погляду нанесіть тіні у відтінку Ombre Essentielle 222 Jade Facetté подвійним пензлем Retractable Dual-Ended Eyeshadow Brush N°200 та поєднайте їх із відтінком Ombre Essentielle 224 Blé D'or Antique. Плоскою частиною аплікатора розподіліть тіні стрілкою вздовж лінії росту вій, виводячи край у напрямі скронь. 

chanel

chanel

chanel

chanel

Щоб створити виразний акцент на очі (наприклад, у вечірньому макіяжі), нанесіть тіні на рухливі повіки. Розтушуйте їх, промальовуючи повіки за допомогою більш об'ємної сторони аплікатора.

chanel

Делікатно, ледь торкаючись вій, нанесіть туш для об’єму Le volume Noir 10.

chanel

Природну красу брів можна підкреслити, скориставшись олівцем Stylo Sourcils Waterproof, а далі розчесати брови по лініях росту гелем для стайлінгу та фіксації Le Gel Sourcils 350 Transparente.

chanel

chanel

У завершення макіяжу нанесіть на вуста помаду в трендовому відтінку 31 Le Rouge 1 Rouge Beige.

chanel

chanel


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ