Відкриття місяця: команда Harper`s Bazaar про натхнення і враження у грудні

Вибір редакції — фаворити грудня

АВТОР:

ФОТО: Із власних архівів

ОПУБЛІКОВАНО: 29 грудня 2023

У грудні команда Harper’s Bazaar рятувалася від сірої рутини завдяки безмежному джерелу натхнення і вражень, якими ми раді з вами ділитися. Цей місяць — завжди час нестримної краси та святкового блиску, який сяє звідусіль. Пропонуємо вам разом з нами зануритися у цей світ магії та чудових вражень, які наповнювали наші серця у грудні.Катерина Попова шеф-редакторка сайту Harper`s Bazaar

Запуск сайту Harper`s Bazaar Україна

Тут мав би бути лонгрід про те, як ми перевідкрили бренд в Україні, як це було непросто і яких нових навичок і знань ми набули, але замість цього я хочу від душі подякувати нашій команді найкращих, яка так злагоджено створювала те, чим ми зараз дуже пишаємось, — сайт, який буде рости і розвиватися ще дуже багато років і після нас, бо Harper’s Bazaar — це про вічне, таке медіа має бути в Україні, і тепер воно в Україні знову. 

Запуск сайту Harper`s Bazaar Україна

Серіал «Корона»

«Корона» є епохальним проєктом, що розповідає історію людини, з якою пов'язані визначні роки для Великобританії. Протягом усього життя королева Єлизавета II була і залишалася харизматичним лідером і амбітним правителем своєї країни. А ще це один з моїх найулюбленіших серіалів, бо я дуже люблю історію і завжди цікавилась королівською сімʼєю. На 6-й сезон я чекала найдовше — про чарівну і неповторну принцесу Діану. До речі, австралійська актриса Елізабет Дебікі зіграла її фантастично: кожному без виключення її слову і руху віриш. 

Серіал «Корона»

Виставка робіт Олександра Крижановського «Ознаки/Виявлення» в центрі «Я Галерея»

Відкриваю для себе українське мистецтво все більше і більше, і велика вдячність Павлу Гудімову і його центру «Я Галерея» за можливість дізнаватися про таких талановитих майстрів, як Олександр Крижановський. У своїх роботах митець дає глядачам натяки, імпульси до розуміння суті, провокуючи глибинну рефлексію. Олександр працює у декількох медіумах: живописі, графіці та скульптурі, переважно не категоризуючи свою творчість серіями. Оскільки за емоційним забарвленням всі твори транслюють неоднорідні емоційні стани. В кожній роботі автор намагається вирішити для себе окреме завдання. Перебуваючи у Фінляндії, Олександр створив низку малюнків на папері, котрі були присвячені фінському поету Арні Коута, чиї роздуми стосовно буття, труднощів на шляху творчості та рефлексії збігалися із пошуками Олександра. Роботи дуже перегукуються з моїм станом зараз, дуже раджу до перегляду. 

Виставка робіт Олександра Крижановського «Ознаки/Виявлення» в «Я Галерея»

Фільм Renaissance: A Film by Beyoncé (2023)

Цей фільм — історія світового туру Renaissance: від появи ідеї до відкриття  у Стокгольмі та останнього концерту в Канзас-Сіті. Фільм розповідає про відданість і працьовитість Бейонсе, її залученість у кожен етап підготовки шоу, творчий підхід і прагнення створити власну спадщину. А тепер трішки цифр: Бейонсе готувала світовий тур 4 роки, і за 4,5 місяці артистка дала 56 концертів, які відвідали 2,7 мільйона людей. Протягом трьох годин перегляду стрічки я згадувала шкільні роки, коли майже всі дівчата дивилися кліпи Бейонсе по телевізору і хотіли бути схожою на неї. Дуже раджу подивитися цю потужну роботу. 

Творчий майстер-клас з ліплення в Kurt Ceramics 

Зізнаюся: ніколи в житті не ліпила, завжди хотіла спробувати, але то не було часу, то не було натхнення... І ось у грудні зі мною сталася справжня магія — час справжньої творчості, коли все інше відходить на другий план. Коли нам сказали, що ми все будемо ліпити та розмальовувати самі, нас охопила паніка, але потім ми заспокоїлися і почали шукати референси. Моєму, звісно, ніхто не здивувався — я обрала тарілку з Harper`s Bazaar Interiors. І яке щастя, що нам допомагали чудові дівчата зі студії, коли бачили наші розгублені очі, як у Бембі. Цікаво було спостерігати, як розкривається творчість найрізноманітнішими шляхами, тому, якщо ви в пошуку натхнення, дуже раджу сходити на ліплення! 

Творчий майстер-клас

Фільм «Анатомія падіння»

Картина Жустін Тріє не з тих стрічок, що ми передивляємося напередодні Різдва, даруючи собі святковий настрій, однак її точно варто включити у свій список must-see. На мою думку, це один з найкращих фільмів року, з чим погоджується і журі Каннського кінофестивалю — Тріє стала третьою жінкою в історії, що одержала «Золоту пальмову гілку» за режисуру. Це захопливий трилер про заплутані стосунки сімейної пари, реалізацію у творчості, кохання та довіру, самознищення і боротьбу за життя. Прекрасна акторська робота німецької акторки Сандри Гюллер, що може одержати номінацію на «Оскар». До речі, картину ще можна побачити в українських кінотеатрах. 

Кадр із фільму «Анатомія падіння»

Нішевий аромат Versatile Paris «Сroissant Сafé»

Я обожнюю аромати нішевого французького бренду Versatile Paris, що був заснований у Парижі у 2021 році. Їхні олійні парфуми дуже тактильні, і їх завжди приємно наносити на шкіру. Вони пропонують незвичайні поєднання і гарантовано покращують настрій. Восени моїм фаворитом був аромат з нотками ігристого, мигдалю та мускусу Dimanche Flemme, що з французької перекладається як «лінива неділя», а в грудні його змістив з п’єдесталу бестселер бренду Croissant Café. Це «вершковий», теплий і м’який аромат, що подумки переносить у паризьку кав’ярню.

Instagram: @versatile_paris

Фотографії Юргена Теллера

У грудні в паризькому Grand Palais Éphémère відкрилася найбільша на сьогодні виставка робіт Юргена Теллера. Це стало чудовим приводом переглянути архівні кадри знаменитого німецького фотографа, нагадати собі, за що його поважають і критикують та як йому вдається постійно дивувати аудиторію. Юрген Теллер працював із найбільшими брендами сучасності, але завжди встановлював свої правила, міксував «модну» картинку з концептуальним мистецтвом і змусив нас полюбити «сирі» кадри, знімаючи Джареда Лето та Джорджа Клуні без обробки, на фоні звичайних вулиць і дворів.

Юрген Теллер, кампейн бренду Saint Laurent SS 2019

Музика Йоганна Штрауса

Завершити підготовку до Нового року я вирішила походом на концерт у Національну філармонію України, де 30 грудня виконають твори відомого австрійського композитора Йоганна Штрауса. Обрані вальси, марші та польки я вже додала у плейлист і слухаю вечорами, коли хочу абстрагуватися від робочих задач і переміститися у чарівний уявний світ. Музика композитора налаштовує на думки про вишукані вечірні сукні, святкові бали та романтичні зустрічі.

Йоганн Штраус, 1879

Чайна церемонія в Citronelle

Цього року замість святкової вечері я запросила маму на чайну церемонію в Citronelle. Естетичну традицію Afternoon Tea запозичили у британців і проводять щодня з 15:00 відповідно до всіх правил. Це була чудова можливість зупинитися і спокійно поспілкуватися з близькою людиною в приємній і тихій атмосфері ресторану, який саме прикрасили до Різдва. Окремої уваги заслуговують картини українських художників, що зараз прикрашають інтер’єр, та фарфоровий посуд із колекції «Літо в королівському саду», який створив ексклюзивно для Citronelle бренд Ganka for Home.

Фото з особистого архіву

Fashion-редакторка Harper`s Bazaar Ukraine Аліса Єрмоленко

Повернення Harper’s Bazaar в Україну

Головне джерело натхнення цього місяця — наша з командою плідна і дуже кропітка робота над сайтом Harper’s Bazaar Ukraine. Бути частиною світового видання, що є синонімом витонченості, формує культуру моди та задає тренди, — справжня мрія та величезна точка зросту.

Кожна з нових рубрик, від fashion-знахідок до Instagram look, — моя маленька творча дитина, в яку я вкладаю свою турботу та від якої заряджаюся енергією.

На початку року я поставила собі за мету стати fashion-редакторкою, і її досягнення окриляє.

Зимові кампейни брендів

Я готова без упину співати дифірамби різдвяно-новорічним кампейнам світових брендів: від милих кошенят у Coperni та песиків у Jacquemus до стильної енергії великого міста у Gucci.

Яскраві аутфіти, що надихають сяяти у новому році, атмосфера свята, що вселяє у душу тепло та надію, — пропоную і вам переглянути декілька кампаній.

Coperni

Jacquemus

Gucci

Hermès

Серіал «Абсолютне зло», реж. Ерік Лейжонборг

Певно, цей шведський мінісеріал є найсильнішим з-поміж усіх, що я коли-небудь бачила! Він не лише розповідає історію життя «складного підлітка», який опиняється у самісінькому пеклі: домашнє насильство, жорстокість однолітків — а й змушує глядача замислитися, що насправді є абсолютним злом і чим є боротьба.

«Абсолютне зло», реж. Ерік Лейжонборг

Фільм «Ілюзія безпеки», реж. Сем Есмаїл

Новий фільм-катастрофа, який несподівано приємно мене вразив. «Ілюзія безпеки» втілює, власне, ілюзію безпеки західного світу, демонструє крихкість стабільності. І хоча книга, за якою була знята стрічка, побачила світ ще у 2020 році, вона надзвичайно точно відображає гірку реальність сучасності.

За сюжетом, нью-йоркська сімʼя вирушає у заміський будинок на узбережжі океану. Однак райський відпочинок у розкішному котеджі з басейном перериває низка химерних подій, а вночі на порозі дому зʼявляються двоє незнайомців, що представляються власниками помешкання та розповідають про повний блекаут у місті. Зникають інтернет, мобільний звʼязок, з ладу виходять системи навігації та навіть супутники. То чи це хакерська атака, чи повномасштабне вторгнення?

Відвідини притулку для тварин

З ранніх років я обожнювала тварин і прагнула всіх нагодувати або принести додому, тож допомога братам нашим меншим завжди була важливою для мене. Благодійність надихає, особливо у такі складні часи.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ