Крістен Стюарт вирішила поставити акторську карʼєру на паузу

Зірка шокувала прихильників

АВТОР: Аліса Єрмоленко

ФОТО: Instagram: @chanelofficial

ОПУБЛІКОВАНО: 17 січня 2024

Схоже, 2024 рік знаменує початок паузи у карʼєрах багатьох відомих акторів. І днями до їхнього переліку приєдналася Крістен Стюарт, зірка кінокартин «Сутінки» та «Спенсер». Натомість акторка планує зосередитися на іншому напрямі своєї карʼєри, про що вона розповіла в інтервʼю виданню Variety.

Ще у 2018 році, під час Каннського кінофестивалю, Крістен Стюарт оголосила, що планує зняти свою дебютну повнометражну стрічку — нею стане екранізація мемуарів письменниці Лідії Юкнавич «Хронологія води». Однак попри те, що продюсером фільму погодився виступити Рідлі Скотт, а на головну роль уже претендує Імоджен Путс, Крістен так і не вдалося отримати фінансування для своєї роботи.

Крістен Стюарт

Тепер акторка налаштована рішуче: вона не зніматиметься у жодній кінокартині, доки не зрежисує власну.

«Я зніму цей фільм, перш ніж буду працювати на будь-кого іншого. Так, я залишу довбаний бізнес. Я не зніму жодного фільму, доки не зроблю цей фільм. Я вам це точно кажу. Я думаю, так буде краще. Не можу дочекатися, коли про це прочитають мої агенти»,

— заявила Крістен Стюарт.

Кінозірка додала, що здійснити задумане раніше було майже неможливо, і однією з перешкод стала сама «Хронологія води» — нелінійна проза з потоком свідомості. Але є ще одна проблема: Крістен Стюарт не вистачає досвіду. У 2017 році вона презентувала свій короткометражний фільм Come Swim на фестивалі Sundance, а у 2023-му зняла розширене музичне відео для гурту Boygenius.

Крістен Стюарт

«Я ніколи раніше не знімала фільм, тому мені бракує досвіду, а отже, й довіри. Вони кажуть: "Я не знаю, чи вона підходить". Я кажу: "Ну так! Я робила це завжди"».

Однак, попри попередні невдачі, Крістен зберігає оптимізм.

«Мені здається, що я можу пройти крізь стіну прямо зараз… Я щойно дізнавалася щодо фільму і бачила місця, і людей, і обличчя, і локації, які відкриваються переді мною, і не було жодних відмов на них, і я просто плакала весь час. Я не можу дочекатися, коли поїду на довбаний Sundance. Я не можу дочекатися, коли зніму свій фільм».


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ