Марго Роббі вирішила зробити паузу в акторській карʼєрі

«Усім вже набридло бачити мене»

АВТОР: Аліса Єрмоленко

ФОТО: Instagram: @barbiethemovie

ОПУБЛІКОВАНО: 15 січня 2024

Минулий рік офіційно став роком «Барбі» та виконавиці головної ролі у стрічці про культову ляльку — Марго Роббі. У Мережі та ЗМІ активно обговорювали кожен публічний вихід акторки — а вони відбувалися частіше, ніж будь-коли, — і кожен тематичний аутфіт, що вона обирала для промотування фільму. Початок нового року не зупинив Марго — вона продовжує сяяти на червоних хідниках, збираючи нагороди та схвальні відгуки щодо кінокартини.

Та попри хвилі шаленого успіху, Марго Роббі вирішила зробити паузу в акторській кар’єрі.  Приголомшливу заяву про це акторка зробила в інтервʼю виданню Deadline.

Марго Роббі у фільмі «Барбі»

«Я думаю, що наразі всім набридло бачити мене. Мабуть, мені варто на деякий час зникнути з екранів. Чесно кажучи, якби я знялася ще в одному фільмі дуже скоро, люди сказали б: «Знову вона? Ми провели з нею ціле літо. Цього досить». Я не знаю, що я робитиму далі, але сподіваюся, що це буде трохи поза цим»,

— заявила Марго.

Зірка також зізналася, що мріє спробувати себе на знімальному майданчику в ролі режисерки.

«Протягом останніх семи років я відчувала, що хочу бути режисеркою. Але я завжди вважала це привілеєм, а не правом. Я повільно працювала над відчуттям, що заслужила право бути режисеркою, і я відчуваю, що зараз наближаюся до цього».

Марго Роббі у фільмі «Барбі»

Марго Роббі додала, що протягом акторської кар’єри їй пощастило попрацювати з багатьма відомими своєю майстерністю режисерами: від Мартіна Скорсезе до Демієна Шазелла. Часом вона обмірковувала пропозиції щодо фільмів, зважаючи на те, чи буде їй цікаво слідкувати за роботою режисера.

«Це такий подарунок вчитися від усіх цих режисерів з перших вуст. І я дуже хотіла б бути режисеркою. Я нікуди не поспішаю, тому що відчуваю: ніколи не вистачить часу, щоб вивчити все те, що я хочу, перш ніж зроблю цей крок. Але в мене точно є такий свербіж, і він стає надто сильним. Я не знаю, скільки ще зможу протриматися».

Зазначимо, що у 2014 році Марго Роббі разом з чоловіком Томом Аккерлі та їхніми друзями заснували продюсерську компанію LuckyChap. Саме вона випустила кінокартину «Барбі», а також «Я, Тоня» і новий хіт екранів «Солтберн».


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ