Які трендові відтінки помад обрати цього літа

Акцент на вуста

АВТОР: Максим Брут

ФОТО: Instagram: @chanel.beauty, Spotlight

ОПУБЛІКОВАНО: 24 квітня 2024

На модних показах сезону весна-літо — 2024 стилісти неохоче увиразнювали губи моделей насиченими та різнобарвними відтінками помад і блисків (на противагу яскравим акцентам в макіяжах очей). Звісно, не обійшлося і без експериментів, як-от на показі  Burberry. Стилісти бренду для макіяжу губ моделей скористались помадою та лаком для губ у готичних відтінках, зробивши головний акцент у макіяжі на вуста моделей, і це було дуже ефектно та сміливо.

Burberry

Chanel

ROUGE ALLURE LAQUE, 79 - ÉTERNITÉ

Відзначилися креативом і візажисти бренду українського походження Masha Popova, нагадавши нам про відомий тренд із 90-х — помада у кольорі металік. Яскравий акцент актуально відтворити у макіяжі для літньої вечірки.

Popova

Masha Popova

MAC

m.a.c, LIPGLASS - OH BABY

І все ж після перегляду показів сезону мод весна-літо — 2024 ми дійшли висновку, що головний тренд цього літа — натуральні відтінки помад, бальзамів і блисків. Впевнені, такий тренд сподобається багатьом. Варто зазначити, що візажисти використовували засоби, які посилюють привабливість природного відтінку губ.

Dior

Dior

Zuhair Murad

Zuhair murad

Bevza

bevza

Stella

Stella McCartney

YSL

Yves saint laurent, YSL LOVESHINE CANDY GLAZE, 2 HEALTHY-GLOW PLUMPER

Eisenberg

Eisenberg paris, fusion balm, n05 haussman

Prada

PRADA, balm, universal

instytutum

instytutum, FANCY MATCH LIP GLOSS

Популярний цьогоріч персиковий відтінок також був помічений на губах моделей. Проте й тут стилісти були обережні з насиченістю відтінку та надали перевагу блискам і бальзамам у напівпрозорих тонах.

KNWLS

Knwls    

Yuhan

yuhan wang

Ula Johnson

ulla johnson

Chanel

chanel, N°1 DE CHANEL LIP AND CHEEK BALM, 7 - VIBRANT CORAL

clarins

Clarins, Lip Comfort Oil, 05 apricot

А якщо ви хочете зробити трендовий макіяж із вираженим акцентом на губи, скористайтесь червоною помадою. Стилістка Марта Скальська рекомендує приділити увагу підготовці шкіри, аби не підкреслити яскравим акцентом її недоліки.  Всі відтінки червоного з глянцевим, мерехтливим та матовим фінішем зустрілись на подіумах модних шоу. Без сумніву, червона помада не втрачає актуальності й у цьому сезоні.

Coach

coach

21

N°21

Saint Laurent

Saint laurent

Mugler

Mugler

Dior

dior, Rouge Dior - 764

Tom Ford

tom ford, ULTRA-SHINE LIP COLOR, 31 ile d`amour

givenchy

givenchy, LE ROUGE DEEP VELVET, N°37 ROUGE GRAINÉ

Guerlain

guerlain, kisskiss tender matte, 940 my rouge


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ