Ріанна кардинально змінила імідж

Новий сміливий образ

АВТОР: Аліса Єрмоленко

ФОТО: Instagram: @badgalriri, @fentybeauty, @puma

ОПУБЛІКОВАНО: 19 квітня 2024

Усесвітньо відома співачка Ріанна здивувала прихильників кардинальною зміною іміджу. Днями зірка зʼявилася у Лондоні на заході з нагоди презентації колаборації кросівок FENTY x PUMA, де продемонструвала нову актуальну зачіску. Ріанна пофарбувала волосся, змінивши темні локони на біляві, а також додала чубчик.

Вишуканий настрій нової зачіски Ріанна підкреслила вбранням, що транслювало big boss energy. Оверсайз-комбо з сорочки та штанів співачка доповнила обʼємним жакетом. Завершували аутфіт кросівки з колаборації FENTY x PUMA та сонцезахисні окуляри, а також прикраси: підвіси-ланцюги та масивна каблучка зі словом Mom.

Центральним елементом колаборації став земляний колір Earth Tone, який і прослідковувався в образі Ріанни на презентації. За словами знаменитості, часом нам необхідна пара взуття, що пасуватиме щонайменше до 5 різних луків або одразу до всіх, і кросівки відтінку Earth Tone повністю відповідають цим вимогам. Завдяки своїй універсальності вони працюватимуть чи не з усіма можливими кольорами, принтами й текстурами.

Ріанна кардинально змінила імідж

Ріанна кардинально змінила імідж

Зазначимо, що над макіяжем Ріанни працювала візажистка Прісцилла Оно. Для створення образу вона використовувала лише продукти від бренду співачки Fenty Beauty. Зокрема, для підготовки шкіри було використано есенцію-тонер Fat Water Milky, зволожувальний SPF-крем із захисним фактором 30 Hydra Vizor, маску для губ Plush Puddin та ряд інших засобів.

Над самим makeup-луком працювали за допомогою консилеру Fenty, хайлайтеру Demi Glow, контурингу Match Stix, бронзеру Sun Stalkr, олівця для брів Brow MVP, рідкої підводки Flyliner, палетки тіней Snap Shadow тощо.

Ріанна кардинально змінила імідж


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ