Як відновити нігті після гель-лаку

Ефективні рекомендації від провідної спеціалістки

АВТОР: Максим Брут

ФОТО: Сайти брендів, Instagram: @carodaur

ОПУБЛІКОВАНО: 20 червня 2024

Покриття нігтів гель-лаком залишається й досі популярним. Воно й не дивно, адже такий варіант доволі практичний: імовірність того, що в якийсь із моментів покриття зіпсується, є дуже низькою. 

Втім, регулярне використання гель-лаків може призвести до пошкодження нігтьової пластини. Селебрітіс-нейл-дизайнерка та засновниця міжнародної мережі салонів нігтьової естетики MVK Вікторія Колодій розповідає у нашому матеріалі про те, як правильно знімати гель-лак і які процедури допоможуть відновити нігті після нього.

Ольга Колодій

«Покриття кольоровим гель-лаком має свої особливості, які залежать від конкретного бренду та виробника. Майстри вивчають спеціальні технології нанесення та зняття, які розробляють спеціалісти бренду, і в кожного виробника гель-лаку вони зазвичай різні»,

— розповідає Вікторія Колодій. 

Якщо дотримуватися всіх інструкцій, то гель-лак тримається близько 14 днів і знімається за допомогою спеціальних розчинів. Якісні продукти, сертифіковані за формулою Big 3 Free (не містять дибутилфталатів (DBP), толуолу та формальдегіду), а також лаки, що відповідають формулам «5-free» та «7-free», які не містять у складі ще більше шкідливих речовин, не шкодять нігтьовій пластині й забезпечують безпечний догляд за нігтями.

«Основна причина пошкоджень — це неправильне нанесення або зняття гель-лаку. Якщо майстер не має достатньої кваліфікації й не знає технологій, специфічних для кожного бренду, це може призвести до негативних наслідків»,

— зазначає спеціалістка.

Пошкодження також можуть бути спричинені високим вмістом кислот у гель-лаку, які з часом руйнують нігтьову пластину. Тому важливо знімати покриття вчасно, не перевищуючи рекомендований термін носіння у 10-14 днів.

У разі, якщо нігтьова пластина все ж була пошкоджена, не варто впадати у розпач. Існує чимало методів, які допоможуть швидко повернути здоровий стан нігтів. Вікторія Колодій розповідає у нашому матеріалі про ефективні процедури та засоби, які допомагають у цьому. 

Здорові нігті

instagram: @victorialee

Система IBX

IBX це салонна процедура, яка відновлює нігтьову пластину після ушкоджень, зумовлених гель-лаками та іншими покриттями. Цей продукт можна використовувати як під гель-лак, так і самостійно, щоб запобігти подальшим пошкодженням.

Абревіатура IBX розшифровується наступним чином: Iceberg — айсберг, Big — великий, X — число десять. Вона працює подібно до айсберга: її основна дія відбувається глибоко всередині нігтьової пластини. 

Продукт проникає вглиб нігтя, тому його неможливо розчинити рідиною для зняття гель-лаку. IBX діє як двосторонній скотч, скріплюючи шари нігтьової пластини. Цей професійний продукт не рекомендується використовувати вдома, наприклад у США з ним можуть працювати лише ліцензовані майстри.

Японська система

Японський манікюр відомий своїм делікатним підходом до відновлення нігтів. Майстер уникає використання металевих інструментів, щоб не нашкодити нігтям. Усі маніпуляції виконуються за допомогою спеціальних паличок з апельсинового дерева з антисептичними властивостями та м'яких бафів із натуральної замші, а також пилки з деревини бальсу. 

Ці інструменти надають нігтям красивого блиску та гладкості. Потім кожен ніготь «запечатується» за допомогою спеціального порошку. Так на поверхні нігтя утворюється тонка захисна плівка, яка запобігає розшаруванню та зберігає вологу.

японський манікюр

instagram: @mvk.ua

Спеціальні лікувальні лаки та системи

Існують також окремі продукти для відновлення нігтів, як-от лінійка французького бренду Manucurist «Active Range». До лінії увійшли кольорові лаки з лікувальними властивостями. Вони зміцнюють, зволожують та захищають нігті. Ці лаки можна використовувати після будь-якого типу манікюру, покриття слугує до 10 днів. Важливо, що продукція не містить шкідливих компонентів і виготовлена з рослинних інгредієнтів, що робить її безпечною для нігтів та навколишнього середовища.

лікувальні лаки для нігтів Manicurist

Manucurist, Active Range

Здорові нігті — це результат регулярного та правильного догляду. Щоб підтримувати нігті в належному стані, Вікторія рекомендує робити перерви між покриттями гель-лаком, нетривала перерва дозволить їм відновитись.

Нігтьова пластина потребує зволоження, тож регулярне використання олії для кутикули та зволожувальних кремів для рук допоможуть підтримувати здоровий стан нігтів.

олія для кутикули

NAILS INC, SUPERFOOD REPAIR OIL

Dior nails

Dior, Huile Abricot

крем для рук

l`occitane, Almond Delicious Hands

Також покращити стан нігтів можна за допомогою вітамінів та харчових добавок: вживайте біотин, колаген та спеціальні комплекси мінералів, які допомагають збагатити раціон.

Колаген

Rejuvenated, collagen shots

 «Не намагайтеся зняти гель-лак самостійно, звертайтеся до професіоналів, які використовують спеціальні розчини»,

— наголошує Вікторія.

Відновлення нігтів після гель-лаку потребує певного часу та уваги, але, дотримуючись нескладних рекомендацій, можна швидко повернути їм здоровий вигляд.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ