Захист із SPF: тренд чи необхідність

Про засоби, які варті уваги не лише влітку

АВТОР: Максим Брут

ФОТО: Представлені брендом, Instagram: @lopezjennylopez

ОПУБЛІКОВАНО: 19 червня 2024

Ми з острахом пригадуємо часи, коли рекламні ролики агітували жінок (та й чоловіків теж) відвідувати солярій, проголошуючи захопливі гасла: «Засмага — це красиво! Засмага — це корисно!» А деякі найталановитіші маркетологи ще й заманювали клієнтів бонусними хвилинами для проведення у капсулі для засмаги, мовляв, що довше, то краще й гарніше. 

На жаль, в епоху нульових про шкоду надмірного перебування на сонці та особливо у солярії було відомо небагато. Навряд чи хтось із людей з колишньою жагою до солярію захоче повторити цей досвід, адже наслідки такої любові до ультрафіолету неприємні. Тому сучасні дерматологи та косметологи (і не лише вони) невтомно нагадують: потрібно використовувати сонцезахисну косметику. А чимало спеціалістів рекомендують користуватись нею цілорічно. 

Направду не так вже й легко віднайти універсальний сонцезахисний засіб, який задовольнить усі побажання. І ми упевнено можемо сказати, що такого засобу не існує, адже всі ми індивідууми й у кожного з нас особисті потреби щодо догляду за шкірою.

Проте найбільше вимог до захисту у власниць чутливої та дуже світлої шкіри. Нерідко людям із такою шкірою взагалі доводиться відмовлятись від сонячних процедур, адже підібрати засіб із не алергенною формулою їм доволі складно. 

Не варто забувати також, що засмага повинна бути безпечною не лише для нас, а й для навколишнього середовища. Тож чимало людей з етичних міркувань відмовляються від сонцезахисних засобів, тому й пляжі відвідують неохоче. 

Щоб задовольнити усі зазначені побажання, дерматологічний бренд Sensilis створив найширшу лінійку засобів із SPF для максимального захисту шкіри — Ocean Respect. 

Користуючись продуктами цієї лінії, можна не обмежувати себе в таких простих життєвих радощах, як відпочинок на пляжі або прогулянка сонячним днем, адже кожна жінка та чоловік можуть підібрати засіб відповідно до особистих потреб. 

Sensils

Текстури засобів невагомі та не створюють відчуття липкості. Формули продуктів не алергенні й запобігають старінню шкіри, покращують її стан завдяки ефективним інгредієнтам.

Sensils

Ще один надзвичайно важливий і приємний нюанс — текстури засобів з лінії Ocean Respect водостійкі. 

Sensils

Тож бренд довів, що б’юті-продукти із SPF можуть бути комфортними та ефективними у використанні й не створювати загрози для екосистеми. Усі засоби бренду біорозкладні та не залишають слідів у навколишньому середовищі. 

Sensils

Спеціалістка з питань косметології та дерматології Валерія Берадзе наголошує на важливості використання засобів із SPF протягом усього року.

«Варто пам’ятати, що ультрафіолет активно діє цілорічно. Так, узимку ми не засмагаємо в умовах міста, проте ультрафіолет продовжує впливати на процеси фотостаріння, що призводить до погіршення пружності та еластичності шкіри, а ще існує ризик появи гіперпігментації»,

— розповідає Валерія.

Експертка пояснює, що засоби для ексфоліації посилюють фоточутливість шкіри, тож після них обов’язково потрібно використовувати сонцезахист. Засоби, які ми використовуємо для перебування на відкритому сонці, не завжди комфортні для використання в міських умовах, особливо коли йдеться про жирну та чутливу шкіру, схильну до появи запалень. Тож у такому разі краще обрати косметику зі спеціальними формулами з лінії Pure Age Perfection, які, до речі, захищають водночас і від шкідливої дії блакитного світла гаджетів.

Sensils

Також до лінії Pure Age Perfection увійшли засоби мультитаскінг, завдяки яким можна не використовувати елементи декоративної косметики для корекції кольору шкіри та маскування недоліків. Крем із текстурою легкого мусу створює чудове покриття та ідеально адаптується під власний колір шкіри. 

Sensils 


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ