Компанія B&H Film Distribution Company представила український трейлер науково-фантастичної стрічки «Світ Юрського періоду: Відродження», що є сьомою картиною популярної франшизи.
Перша стрічка серії, що була створена Стівеном Спілбергом і заснована на однойменному романі американського письменника Майкла Крайтона, вийшла ще в 1993 році. Оригінальний фільм розказує про вигаданий острів, на якому був створений парк розваг із живими динозаврами, виведеними за допомогою клонування.
Хоча картина не одержала гучних нагород, вона стала культовою, була включена в список 250 найкращих фільмів за версією IMDb та отримала продовження. Так, у серії картин «Світ Юрського періоду» динозаврам вдається покинути межі розважального парку і вирватися на свободу.
Стрічка «Світ Юрського періоду: Відродження», режисером якої став Гарет Едвардс, розказує про спроби динозаврів вижити в новому світі. Здебільшого екологія планети виявилася для них несприятливою, однак деякі істоти переховуються в ізольованому екваторіальному середовищі.
Вчені вірять, що ДНК динозаврів відкриє їм ключ до ліків, які принесуть людству користь. Очолює команду науковців Зора Беннетт. На своєму шляху герої зустрічають звичайну родину, човен якої зазнав аварії біля острова Нублар. Разом вони опиняються сам на сам зі зловісними істотами та шокуючими відкриттями, які приховувалися десятиліттями.
Головні ролі в фільмі виконали номінантка на премію «Оскар» Скарлетт Йоганссон, відома за стрічками «Труднощі перекладу», «Дівчина з перлинною сережкою» та франшизою Marvel «Месники», і Джонатан Бейлі — зірка популярного костюмованого серіалу Netflix «Бріджертони».
Також у картині знялися Руперт Френд, Магершала Алі та Ед Скрейн. Зйомки стрічки проходили в Таїланді, Лондоні та Каліфорнії. Українська прем'єра фільму запланована на 3 липня 2025 року.