Nissan X-Trail — стильний і вишуканий позашляховик, що вражає динамікою

Стиль має значення

АВТОР: Аліса Єрмоленко

ФОТО: Надані пресслужбою

ОПУБЛІКОВАНО: 1 квітня 2024

Родину Nissan поповнив новий позашляховик Nissan X-Trail, що поєднав у собі вишуканий дизайн, комфорт і неперевершене керування із системою повного приводу та технологією e-POWER. 

Найперше увагу звертаємо на дизайн — він надихає силою і потужністю. Чіткі лінії корпусу автомобіля органічно доповнюються фактурними передніми вентиляційними отворами, світлодіодними фарами та фірмовою решіткою радіатора V-motion. Ще більшої індивідуальності Nissan X-Trail додають оригінальні аксесуари: пороги та накладки на них з підсвіткою, преміальні килимки та інші. 

Не менш стильний вигляд має і салон, наповнення якого водночас відповідає на всі потреби водія: три окремі дисплеї загальною діагоналлю до 35 дюймів, що візуалізують усю необхідну інформацію, ергономічне сидіння, а також інтуїтивно зрозумілі системи навігації з сучасним функціоналом,  фонова ілюмінація салону, м’які на дотик матеріали преміумкласу та зручна бездротова зарядка для смартфона. Комфорт у тривалих подорожах забезпечують тризонний клімат-контроль, сонцезахисні шторки в задніх дверях і місткий багажний простір. 

Nissan X-Trail — стильний і вишуканий сімейний позашляховик

Однак найцікавіше в автомобілі Nissan X-Trail — унікальна електрифікована система e-POWER, що дарує машині динамічну маневреність і тишу під час їзди. Водночас авто не потребує заряджання. Окрім цього, у Nissan X-Trail здивує плавний хід і високий рівень керованості на будь-якій поверхні. 

Оптимізувати водіння допоможуть п’ять режимів їзди: стандартний, спортивний, еко, бездоріжжя або по снігу. Ефективності автомобілю також додає новий двигун Mild Hybrid. 

Nissan X-Trail — стильний і вишуканий сімейний позашляховик

Nissan X-Trail — стильний і вишуканий сімейний позашляховик

Компанія Nissan турбується про безпеку водіїв і всіх пасажирів, тож у Nissan X-Trail наявні передові системи безпеки, які розпізнають дорожні умови та коригують хід авто відповідно до них. Автомобіль забезпечує круговий огляд зони довкола корпусу і дає змогу перемикатися між режимами відображення з фокусуванням на ділянках попереду, позаду або з боку бордюру. 

Оснащений новий Nissan й інтелектуальним круїз-контролем, що підтримує задану водієм дистанцію, системами попередження про загрозу фронтального зіткнення, утримання автомобіля у смузі руху та екстреного гальмування.

Важливо також, що у застосунку Nissan для смартфона є багато корисних опцій, перелік яких завжди поповнюється. Де б ви не були, додаток надасть можливість дистанційного контролю над певними функціями вашого автомобіля.

Nissan X-Trail — стильний і вишуканий сімейний позашляховик


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ