5 знакових колекцій українського ювелірного бренду Guzema Fine Jewelry

Нова класика, що залишається актуальною поза часом та обставинами

АВТОР: Катерина Попова

ФОТО: Представлені брендом

ОПУБЛІКОВАНО: 16 квітня 2024

Не варто недооцінювати роль ювелірних прикрас в образі. Саме вони можуть зробити навіть найбазовіший лук модним і правильно розставити акценти або з легкістю зіпсувати бездоганно складене комбо. Прикраси додають образу родзинку і роблять його цілісним, а також відображають ваше внутрішнє «я». Без них будь-який аутфіт часто має незавершений і навіть «голий» вигляд. Тому підбирати ювелірні вироби та біжутерію потрібно з розумом і фантазією, а ще — за власними відчуттями, щоб вони повністю відображали вас. 

Тому сьогодні пропонуємо поговорити про відомий кожному українцю бренд ювелірних прикрас Guzema Fine Jewelry, що не потребує представлення. Це знакові, особливі та унікальні прикраси, а кожна колекція поєднує у собі винятковий дизайн, ручну роботу та філософію be yourself, feel special. Створені жінкою для жінок, прикраси Guzema надихають бути собою та відчувати себе особливою. 

Hidden Beauty

Ювелірний бренд народжений в Україні у березні 2016 року. У 2017-му команда Guzema відкрила перший бутик у Києві, а нещодавно відкрив двері й новий флагманський простір у центрі Львова. Бутик став третьою локацією Guzema в Україні та першою — за межами Києва. Навесні 2021-го до п'ятиріччя бренду вийшла друком fashion-книга, головною героїнею якої стала засновниця бренду Валерія Гузема. З початку повномасштабної війни в Україні у 2022 році бренд донатить частину прибутків на допомогу військовим через фонд Guzema Foundation.

Guzema створює нову класику, що залишається актуальною поза часом та обставинами. Пропонуємо вашій увазі 5 знакових колекцій бренду, які зачаровують з першого погляду і можуть стати тією річчю, яку захочеться передати у спадок. 

Classic

Дебютна колекція Classic від Guzema Fine Jewelry побачила світ 8 років тому — саме з неї розпочалася історія бренду. За цей час Guzema створив майже 50 колекцій, але Classic Collection залишається фаворитом серед прихильників бренду.

Головні акценти вже ставших легендарними виробів — лаконічність, елегантність та позачасовість. Кульки та клюшки з білого та жовтого золота, що прикрашають кольє і сережки-трансформери, каблучки й навіть браслети на ногу, стали культовими символами бренду. Прикраси колекції є чистим втіленням філософії Guzema: be yourself, feel special.

Дебютна колекція Classic від Guzema Fine Jewelry

Дебютна колекція Classic від Guzema Fine Jewelry

Дебютна колекція Classic від Guzema Fine Jewelry

Hidden Beauty

В основі колекції — прикраси з тонкими, блискучими ланцюгами, виконані з золота: два види каблучок, сережки та кольє. Традиційно над колекцією ретельно працювали найкращі ювеліри: на створення кожного виробу йде 14 годин ручної роботи та від двох до п'яти метрів бездоганно зібраного ланцюга з білого або жовтого золота.

За словами дизайнерки бренду Валерії Гуземи, джерелом натхнення послужила краса у всіх її проявах:

«Створюючи цю колекцію прикрас, я надихалася жіночою красою. Але не яскравою зовнішністю, а радше красою всередині нас. Канони привабливості змінюються кожне десятиліття, а внутрішня краса — позачасова цінність. Її не можна спеціально зробити, намалювати чи зіграти. У прихованій красі відчувається справжній стиль, манера, характер. Саме це робить жінку особливою».

Hidden Beauty

Hidden Beauty

5 знакових колекцій українського ювелірного бренду Guzema Fine Jewelry

Lift Force

Бренд Guzema Fine Jewelry створив колекцію чоловічих прикрас у колаборації з командою Aerotim. Ювелірна дизайнерка Валерія Гузема та пілот Тімур Фаткуллін створили спільну чоловічу колекцію прикрас Vi Levare, натхнену небом, авіацією, підйомною силою та щирими мріями. Над ювелірною капсулою понад два роки працювала команда майстрів-ювелірів та пілотів. Майже всі прикраси представлені у сріблі, серед них — жетони на шнурках та ланцюжках, кулони у вигляді профілю крила літака, каблучки та браслети у вигляді того ж профілю, але адаптованого в округлу форму.

У колаборації закладені глибокі сенси підйомної сили. Це фізичне явище, яке відповідає на давнє прагнення людства до подолання сили гравітації. І одночасно постає символом, вкрай необхідним саме сьогодні. Вона про розкриття внутрішнього потенціалу і досягнення нових висот — у час невизначеності та страху.

Lift Force

Lift Force

Lift Force

SPADOK

Ювелірний бренд Guzema Fine Jewelry 2022 року випустив колекцію прикрас SPADOK. До неї увійшли кольє з коралів та бурштину з золотим кулоном у формі кетяга калини, що вишитий хрестиком червоними нитками, а також брошка, моносережка та інші символічні вироби.

Колекція натхнена національною культурною спадщиною: вишивкою, натуральними ювелірними матеріалами та символом рідної землі та батьківської хати — калиною. Форма кулона піксельна. Це ще один тонкий мотив, що відсилає нас до піксельного візерунка військової форми українських бійців та нагадує про те, що в Україні триває війна й точиться боротьба за незалежність.

Валерія Гузема переконана, що прикраси, які передаються нам з покоління в покоління, несуть у собі особливу енергетику та національний дух. Дизайнерка вірить, що прикраси з колекції SPADOK сучасні українки передаватимуть своїм дітям та онукам як сімейну реліквію.

SPADOK

SPADOK

SPADOK

Valentine’s Day

Guzema Fine Jewelry випускали також знаковий кампейн до Дня закоханих. До лінійки увійшли 4 прикраси з білого та жовтого золота на делікатних ланцюжках: браслети, кольє, сережки та каблучки-трансформери. Кожна з них оздоблена тендітними серцями, що інкрустовані натуральними діамантами.

Вироби Valentine’s Diamond Drop — ода любові шанувальникам бренду, які протягом 8 років обирають прикраси Guzema для найважливіших моментів і зізнання у своїх почуттях близьким та рідним. 

«Немає правильного моменту для зізнання у коханні. Життя дуже коротке, і воно відбувається прямо зараз. Тож не йдіть на компроміси з собою, будьте сміливими, експериментуйте, робіть рішучі кроки, зізнавайтеся в коханні собі та іншим… прямо зараз … не чекайте особливого дня»,

— коментує Валерія Гузема, засновниця та дизайнерка бренду Guzema Fine Jewelry.

Valentine’s Day

Valentine’s Day

Valentine’s Day


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ