Модні поєднання кольорів у колекціях українських брендів

Актуальні тенденції сезону

АВТОР: Катерина Попова

ФОТО: Представлені брендами

ОПУБЛІКОВАНО: 2 квітня 2024

Весна поступово вступає у свої права — на вулиці з кожним днем стає тепліше, а у нас з'являється бажання додавати у власні гардероби все більше яскравих відтінків та їх нестандартних поєднань. Але щоразу, коли ми вирішуємо вдягнути щось складніше за тотал-блек, що так полюбився нам, пошук ідеальної пари для того чи іншого кольору часом спричиняє чимало труднощів. Але, на щастя, шукати її самостійно зовсім не обов'язково — дизайнери давно все придумали за нас. 

Ми подивилися, що в сезоні весна-літо — 2024 пропонують українські дизайнери, і пропонуємо вам найсвіжіші поєднання для ваших стильних весняних образів. 

Рожевий + світло-сірий

Весна з її природою, що тільки оживає після зимової сплячки — ідеальне тло для гардероба в ніжних пастельних відтінках. Саме вони стали основою нової колекції Христини Бобкової Bobkova, яка ніжність та навіть деяку інфантильність рожевої сорочки «пригасила» нейтральним костюмом світло-сірого відтінку. До цієї бази потім можна буде додавати будь-які кольори.

BOBKOVA

BOBKOVA

Молоко + червоний

Червоний продовжує завойовувати модні серця, але не всі ризикують робити його головним в образі. Збалансувати його характер допоможе теплий молочний відтінок — на відміну від алебастрово-білого він має м'якший і природніший вигляд. Також молочний більш комплементарний нашій шкірі. Це поєднання у своїй весняній колекції використав молодий закарпатський бренд SARNA, що орієнтується на створення позачасових речей, з якими легко скласти власну базу та доповнювати її сезонними хітами.

SARNA

SARNA

Гірчичний + трав’яний

Дизайнерка Катя Сільченко не раз повторювала, що ще на етапі запуску бренду вона зрозуміла: чорного кольору в колекціях the COAT не буде ніколи. Своє слово вона тримає — у новому весняному дропі дизайнерка працює виключно з життєрадісними відтінками, наповненими енергією та оптимізмом. Нам подобається поєднання гірчичного та трав’яного — двох природних відтінків, які гармонійно доповнюють один одного.

the COAT

the COAT

Блакитний + бордо 

Український бренд L’eskizzo розуміється на правильному діловому одязі, а ще він знає, як навіть найсуворіший образ зробити ненудним. Так, у своїй останній колекції марка пропонує класичну блакитну сорочку доповнити темно-бордовою краваткою. Макіяж водночас краще обрати нейтральний — тоді вся увага буде на ультрамодний аксесуар. 

L’eskizzo

L’eskizzo

Ліловий + салатовий

Люба Макаренко, засновниця бренду SAYYA, не боїться експериментувати з насиченими відтінками та різноманітними текстурами. Кілька днів тому дизайнерка представила нову весняну колекцію, в якій пір'я міксується зі шкірою, а ніжний відтінок травневого бузку підкреслює яскравість неонового салатового.

SAYYA

SAYYA


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ