Меріл Стріп, Єва Грін та інші зірки на відкритті 77-го Каннського кінофестивалю

Найкращі образи знаменитостей

АВТОР: Катя Теллер

ФОТО: Надані брендами, Getty Images, Instagram

ОПУБЛІКОВАНО: 15 травня 2024

На Лазуровому березі стартував 77-й Каннський кінофестиваль — один з провідних кінооглядів світу, який щороку відвідують зіркові актори та режисери, переглядаючи й нагороджуючи найкращі авторські фільми. 

Нагадуємо, що головою міжнародного журі стала американська режисерка Ґрета Ґервіґ, авторка картин «Леді-Птаха» та «Барбі». Для першого фотоколу вона обрала смугасту сукню з кутюрної колекції Maison Margiela SS24 Джона Гальяно, а пізніше позувала фотографам у вечірній сукні Saint Laurent, оздобленій лелітками. 

Ґрета Ґервіґ в сукні maison margiela. Instagram: @maisonmargiela

Кінофестиваль відкрився стрічкою французького режисера і музиканта Квентіна Дюп'є «Другий акт». Комедія розказує про жінку на ім'я Флоранс, яка безнадійно закохана у Давида і хоче познайомити його зі своїм батьком. Сам Давид зовсім не цікавиться жінкою і сподівається, що вона перемкне увагу на його друга Віллі.

Головні ролі у фільмі виконали Леа Сейду та Луї Гаррель, що разом з'явилися на червоному хіднику кіноогляду. Також у картині зіграв французький актор Венсан Кассель.

Леа сейду та Луї Гаррель. Фото: Dior

Також на церемонію завітали володарка «Оскара» Меріл Стріп, Єва Грін, Жульєт Бінош, Джейн Фонда, Лілі Гладстон, яка зіграла разом з Леонардо Ді Капріо у стрічці «Вбивці квіткової повні», та модель Тейлор Гілл. 

Для урочистого вечора акторки обрали образи від Dior, Louis Vuitton, Gucci, Balmain, Armani, Saint Laurent, Vivienne Westwood та Elie Saab. Серед гостей кінофестивалю помітили й Аню Тейлор-Джой у ніжній білій сукні Jacquemus. 

У перший день кіноогляду 74-річна Меріл Стріп одержала почесну «Золоту пальмову гілку» за внесок у кіномистецтво. Акторку привітали 2-хвилинними оваціями, після чого їй вручила статуетку Жульєт Бінош. Меріл Стріп підкреслила, що дуже вдячна всім, хто підтримував її та сприяв розвитку її кар'єри протягом десятиліть. 

Меріл Стріп у сукні Dior. Фото: Dior

Серед найочікуваніших прем'єр 77-го Каннського кінофестивалю — науково-фантастичний фільм Френсіса Форда Копполи «Мегалополіс», над яким режисер працював 40 років, витративши понад $120 мільйонів, нова картина Йоргоса Лантімоса «Види доброти» з Еммою Стоун і Віллемом Дефо та музичний трилер «Емілія Перес» із Селеною Гомес. Детальніше читайте в нашому матеріалі.

Жульєт Бінош у Сукні Dior. Фото: Dior

Леа сейду в сукні Louis Vuitton. Фото: Louis Vuitton

Ґрета Ґервіґ у Сукні Saint Laurent Фото: Getty Images

Єва Грін в Образі Vivienne Westwood. Фото: Getty Images

Єва Грін у сукні Armani Privé. Фото: Getty Images

Лілі Гладстон у сукні Gucci. Фото: Getty Images

Джейн Фонда в Костюмі elie saab. Instagram: @eliesaabworld

Тейлор Гілл у сукні Balmain. Instagram: @Balmain

Арая Харгейт у сукні Balmain. Instagram: @Balmain

Аня Тейлор-Джой у сукні Jacquemus. Фото: Getty Images


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ