5 нових детективів для зимових вечорів

Книги від українських видавництв, що читаються на одному диханні

АВТОР: Катя Теллер

ФОТО: Надані видавництвами, Pinterest

ОПУБЛІКОВАНО: 5 січня 2024

Що може бути приємніше, ніж загорнутися в м'який плед з чашкою чаю і поринути у захопливу детективну історію, яка змушує забути про час?

Розказуємо про 5 нових книжок, що тримають у напрузі до останньої сторінки та підштовхують до пошуку власних рішень цікавих кримінальних загадок цими зимовими вечорами. 

«Справа Аляски Сандерс», Жоель Діккер

Квітень 1999 року. Жителів Маунт-Плезанта сколихнуло жахливе вбивство — на березі озера знайшли тіло молодої жінки Аляски Сандерс. Розслідування швидко завершили, поліція викрила злочинця та його спільника. Однак через одинадцять років моторошні деталі справи знову виринають на поверхню. Сержант Перрі Ґегаловуд отримує тривожного анонімного листа і починає підозрювати, що поліція пішла хибним слідом. До нового розслідування долучається письменник Маркус Ґольдман, що має на меті розкрити правду. Книгу, опубліковану «Видавництвом Старого Лева», можна придбати на сайті проєкту чи на платформі Yakaboo

«Усі в моїй родині — вбивці», Бенджамін Стівенсон

Детективна історія від видавництва Vivat. Ернест Каннінґем та усі члени його родини когось убили. Навіщо? Так склалися життєві обставини, про які герой книги детально розкаже, розплутуючи черговий злочин. Під час сімейного возз’єднання на гірськолижному курорті Каннінґеми знаходять у снігу тіло. Оповідач крок за кроком наближається до розкриття таємниці. Однак фінал стане для вас несподіванкою, а химерна історія з майстерно вибудуваним сюжетом полонить з перших сторінок.

«Яблука від яблуні», Ліан Моріарті

У сім’ї Делейні всі щиро люблять одне одного — і саме тому інколи ладні одне одного вбити. Героям книги, брату та сестрі, доведеться вирішити непросту дилему: чи варто звертатися до поліції через зникнення матері, якщо головний підозрюваний — власний батько? Родина Делейні — один зі стовпів місцевої спільноти. Стен та Джой заздрять всі їхні друзі. Після п’ятдесяти років шлюбу вони зрештою продають свою славнозвісну тенісну школу і готові вступити до золотого віку життя, однак це не приносить їм щастя та перетворює життя сім'ї на хаос. Придбати книгу можна на сайті платформи Yakaboo

«Гостя проти ночі», Гізер Ґуденкауф

Ще одна новинка від видавництва Vivat. 2000 рік, уночі в Бердені хтось позбавляє життя подружжя Дойлів у їхньому власному будинку. Того ж вечора тринадцятирічна Бекі Ален безслідно зникає. Так Джозі Дойл одразу втратила і батьків, і найкращу подругу. Проходить понад двадцять років. Вайлі Ларк приїздить до міста, щоб завершити роботу над своєю книгою на безлюдній фермі, і випадково знаходить там матір з дитиною, що тікають від невідомої загрози. У цьому захопливому трилері, як минуле й теперішнє, переплітаються долі людей, які на перший погляд не мають нічого спільного.

«Тесак і скальпель», Улана Уркгарт

Спокій тихого містечка порушують жорстокі вбивства. Методичний і розумний злочинець довгий час уникає поліції, ховаючись в тіні Луїзіанської затоки. Його розшукує судмедекспертка Рен Мюллер, що має дивовижні знання про історичні злочини та багаторічний досвід роботи. За всі роки своєї кар’єри вона ще не стикалася зі справою, яку б не змогла розкрити. Бестселер The New York Times представлений у серії «Полиця трилерів» видавництва «Книголав».


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ