Зірка «Дому дракона» Міллі Алкок стане новою Супердівчиною у кіновсесвіті DC

Чекаємо на новий супергеройський фільм

АВТОР: Аліса Єрмоленко

ФОТО: Instagram: @millyalcock

ОПУБЛІКОВАНО: 1 лютого 2024

Студія DC знайшла нову Супердівчину — нею стала австралійська акторка Міллі Алкок, яка виконала роль юної Рейніри Таргарієн у першому сезоні «Дому дракона» — приквелі «Гри престолів». Наразі у Мережі немає вичерпної інформації про майбутню стрічку. Відомо лиш, що вона матиме назву «Супердівчина: Жінка завтрашнього дня» (Supergirl: Woman of Tomorrow), а сценарій до неї за мотивами однойменної серії коміксів DC Тома Кінґа та Білкіс Евелі напише Анна Ногейра. Режисера проєкту поки не було затверджено.

Новину про проходження Міллі Алкок кастингу на роль Сталевої жінки повідомив режисер Джеймс Ґанн, на його слова посилається видання Variety. Також на основі цього ЗМІ роблять припущення, що Міллі зʼявиться у фільмі самого Ґанна «Супермен: Спадщина», премʼєра якого запланована на липень 2025 року, перш ніж дебютувати з «власною» супергеройською кінострічкою.

«Міллі — фантастично талановита молода акторка, і я неймовірно радий, що тепер вона є частиною DC Universe. Так, я почув про неї вперше з «Дому дракона», але мене вразили її різноманітні прослуховування та екранні тести для Супердівчини»,

— написав Джеймс Ґанн.

Зірка «Дому дракона» Міллі Алкок

Попри те що затвердження Міллі Алкок викликало велику хвилю захоплення та радості від прихильників «Дому дракона» та кіновсесвіту DC, реакція на новину серед професійної спільноти була дещо менш однозначною. Перш за все через те, що досі не відомо про жодного претендента на режисерське крісло фільму «Супердівчина: Жінка завтрашнього дня». Про це висловився, зокрема, Меттью Вон в етері Post Credit Podcast.

Режисер кінострічки «Аргайл», премʼєра якої нещодавно відбулася, заявив, що є великим прихильником Міллі Алкок і хотів би працювати з нею. Однак йому видається дивним, що стрічка досі не має режисера.

Нагадаємо, що Міллі Алкок розпочала акторську карʼєру ще у підлітковому віці — на австралійському телебаченні. Згодом вона отримала свою велику роль — Рейніри Таргарієн, що зробила її імʼя відомим на весь світ.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ