Клаудія Шиффер зʼявилася на червоному хіднику разом зі своїм котом

Всі погляди були прикуті до них

АВТОР: Аліса Єрмоленко

ФОТО: Instagram: @claudiaschiffer, @donatella_versace

ОПУБЛІКОВАНО: 26 січня 2024

Днями у Лондоні відбулася світова премʼєра шпигунської кінострічки режисера Меттью Вона «Арґайл», яка вийде у прокат уже в лютому. На заході з цієї нагоди зібралися зірки фільму: співачка Дуа Ліпа, яка виконала головну роль, Генрі Кавілл, відомий за картинами про супермена, Брайс Даллас Говард зі «Світу Юрського періоду». Творця стрічки супроводжувала на червоному хіднику його дружина — супермодель 1990-х років Клаудія Шиффер. Вона опинилася у самому центрі уваги, адже прийшла на прем’єру не сама, а зі своїм котом Чіпом.

Для публічного виходу Клаудія Шиффер обрала вбрання від Модного дому Versace. Як розповіла на своїй сторінці в Instagram креативна директорка бренду Донателла Версаче, ця сукня є альтернативною версією моделі, яку демонструвала на подіумі сезону весна-літо — 2024 сама Клаудія.

Клаудія Шиффер на прем'єрі фільму «Арґайл»

Клаудія Шиффер на прем'єрі фільму «Арґайл»

Сукня на тонких бретелях, декорована вишивкою та бісером, має візерунок у вигляді шахової дошки з кристалами. Подібний принт також називають «арґайл», що відповідає назві нової стрічки Меттью Вона. Свій аутфіт Шиффер доповнила маленькою металевою сумочкою через плече та туфлями з ефектом металік.

Кота Чіпа супермодель помістила у спеціальний рюкзак для домашніх тварин, що має отвір для голови, а також забезпечує доступ свіжого повітря.

Клаудія Шиффер на прем'єрі фільму «Арґайл»

Клаудія Шиффер на прем'єрі фільму «Арґайл»

Улюбленець супермоделі став шанованим гостем на червоному хіднику тому, що виконав у фільмі роль кота головної персонажки. Він навіть зʼявився на постерах до «Арґайлу». Тож на премʼєрі до Чіпа була прикута увага не лише відвідувачів, а й самих зірок стрічки, зокрема Дуа Ліпа, Брайс Даллас Говард та Семюел Л. Джексон сфотографувалися з ним.

Окрім цього, у кота Чіпа є власний Instagram з понад 16 тисячами підписників, а також він «написав» книгу Blue Chip.

Кіт Клаудії Шиффер на прем'єрі фільму «Арґайл»

Instagram: @chipthecat


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ