Дуа Ліпа вперше зʼявилася на публіці з новим бойфрендом

Хто став новим обранцем співачки

АВТОР: Аліса Єрмоленко

ФОТО: Instagram: @dualipa, Getty Images

ОПУБЛІКОВАНО: 18 січня 2024

Новий рік — нові яскраві голлівудські пари, і у січні гучним романом відзначилася співачка Дуа Ліпа. На початку місяця стало відомо про початок її стосунків із британським актором Каллумом Тернером. Відомий за кінофільмом «Фантастичні звірі: Злочини Ґріндельвальда», чоловік також знімався у стрічці «Хлопці у човні», режисером якої виступив Джордж Клуні, та серіалі «Володарі повітря» від Стівена Спілберга та Тома Генкса, що вийде на екрани уже 26 січня. Саме на afterparty з нагоди премʼєри останнього уперше й помітили Каллума разом з Дуа Ліпою.

Каллум Тернер

Напередодні ж закохані вперше разом вийшли у світ — вони відвідали Q&A («запитання — відповідь») захід Каллума в театрі Aero в Санта-Моніці, штат Каліфорнія. Після Тернер і Ліпа разом з компанією друзів повечеряли у R+D Kitchen. На виході з ресторану на них чатували папараці, однак пара й не намагалася ховатися.

«Вони без тями одне від одного»,

— розповідав раніше інсайдер виданню Page Six.

Дуа Ліпа

Зазначимо, що близько двох місяців тому Дуа Ліпа розійшлася з французьким режисером Роменом Гаврасом, про її стосунки з яким ЗМІ вперше повідомили на початку весни 2023 року. Вже згодом Ліпа та Ромен зʼявилися удвох на червоному хіднику Каннського кінофестивалю, а влітку відпочивали разом з батьками дівчини.

Згідно з джерелами видання The Sun, ініціаторкою завершення роману стала саме співачка. Ромен вважав її трудоголіком, але Дуа Ліпа не планувала вповільнюватися, тож розірвала стосунки, доки вони не зіпсувалися.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ