Вікторії Бекхем — 50: рідкісні дитячі фото дизайнерки та теплі привітання від родини

Вітаємо знаменитість із днем народження

АВТОР: Аліса Єрмоленко

ФОТО: Instagram: @victoriabeckham

ОПУБЛІКОВАНО: 17 квітня 2024

Сьогодні, 17 квітня, своє 50-річчя відзначає Вікторія Бекхем — відома на весь світ британська дизайнерка, яка розпочала своє сходження до верхівки у 90-х роках у складі культового жіночого гурту Spice Girls. Уже тоді Вікторія вирізнялася своїм стилем — її вбрання втілювали всі головні тренди епохи. Її називали Posh — «шикарна» — не в останню чергу через любов знаменитості до маленьких чорних суконь, які були її візитівкою, та високих підборів. 

Цікаво, що до Spice Girls, який згодом став найкасовішим жіночим гуртом, Вікторія потрапила через оголошення у газеті The Stage. В ньому йшлося про набір учасниць до жіночого гурту. 

Вікторія Бекхем святкує 50-річчя

Instagram: @spicegirls

Після розпаду гурту Вікторія завершила музичну кар’єру й повністю віддалася моді. Спробувавши себе у ролі моделі, зокрема на шоу бренду Roberto Cavalli, вона заснувала власний бренд Victoria Beckham, покази якого нині відбуваються у Парижі. 

«Готуючись увійти у свої 50 (звичайно, на підборах!), я почуваюся неймовірно щасливою, що досягла цієї віхи. Благословенної, але також довершеної та глибоко змістовної. Не лише щодо того, де я як жінка, а й наскільки далеко просунулися мої бренди моди та краси. Моїм бажанням завжди було розширити можливості жінок і змусити їх почуватися найкращою версією себе. Для мене це означало довіряти своєму інстинкту та ніколи не йти на компроміс із своїм творчим баченням»,

— написала Вікторія у своєму Instagram. 

За словами Бекхем, вона вірить, що можливо мати багато ролей: попзірки, матері, дружини, дизайнерки… Вікторія завжди мріяла про велике, а коли досягала — починала мріяти ще більше. 

«Спершу повірте в себе — інші послідують за вами. І якщо вам справді пощастить, ви знайдете когось, хто вірить у вас навіть більше, ніж ви самі… Тож хочу робити більше того, що мені подобається, з людьми, яких я люблю. Я дуже вдячна своїй родині, друзям і неймовірній команді! Це старт нового захопливого розділу, і я лише починаю». 

В окремій публікації Вікторія Бекхем ще раз подякувала своїй родині: батькам, чоловікові Девіду та дітям — Брукліну, Ромео, Крузу та Гарпер. З нагоди свого 50-річчя зірка також показала свої рідкісні дитячі фото. 

Привітати кохану у соціальних мережах поспішив її чоловік. Девід опублікував відео, до якого увійшли дитячі та підліткові світлини Вікторії, відео з часів гурту Spice Girls, а також зняті на камеру теплі миті з сім’єю. 

«З днем народження мою прекрасну дружину… І входячи у цей день народження, ти маєш озирнутися назад і пишатися тим, що зробила, чого досягла і що побудувала, Posh Spice, бізнесвумен і, звісно, дружина англійського капітана. Але твоїм найбільшим успіхом є твої діти: ти ведеш їх, любиш їх і вчиш їх… Вони люблять тебе більше за будь-які слова, ми всі дуже тебе любимо»,

— написав Девід Бекхем. 

Святкову публікацію у своєму Instagram зробив і старший син пари Бруклін. Він поділився світлиною з відпочинку на морському узбережжі, на якій сидить на руках у матері й тримає банан. 

Вікторія Бекхем святкує 50-річчя

На фотографії, опублікованій 21-річним Ромео Бекхемом, вони з Вікторією позують перед камерою обіймаючись. 

Вікторія Бекхем святкує 50-річчя

Привітати маму не забув і Круз. Він поділився у stories архівним фото, на якому тримає Вікторію за руку.

Вікторія Бекхем святкує 50-річчя


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ