Королівська пошта Великої Британії випустила марки з учасницями гурту Spice Girls

Знакові моменти легендарної пʼятірки

АВТОР: Аліса Єрмоленко

ФОТО: Instagram: @spicegirls, @victoriabeckham

ОПУБЛІКОВАНО: 12 січня 2024

Цьогоріч британський культовий гурт 90-х і 00-х років, однією з учасниць якого була Вікторія Бекхем, Spice Girls відзначає 30-річчя. Заснований у 1994 році колектив розпочав епоху Spicemania («Спайсманії»). Прихильники закохувалися у заразливі пісні, енергійний дух перформансів і яскраві образи, неповторні для кожної учасниці.

Випустивши головні свої хіти, зокрема Wannabe, Spice Up Your Life і Viva Forever, Spice Girls став найкасовішим жіночим гуртом, а його учасниці — Мелані Браун, Мелані Чисголм, Емма Бантон, Джері Галлівелл і Вікторія Бекхем — відомими на весь світ. Гурт розпався у 2001 році — кожна з жінок розпочала сольну карʼєру. Однак згодом вони виходили на сцену разом, зокрема у 2007, 2012 і 2018 роках.

Гурт Spice Girls

Тепер же з нагоди 30-річчя гурту королівська пошта Великої Британії випустила серію з 15 марок, присвячену Spice Girls. На світлинах зафіксовані учасниці гурту та найяскравіші їхні виступи, як-от на церемонії вручення нагород BRIT Awards у 1997 році та на закритті літніх Олімпійських ігор у 2012 році у Лондоні, на стадіоні Вемблі, у 1998 році та у Нью-Йорку у 2008 році.

Це честь — бути першою жіночою групою, представленою на памʼятній марці, і я пишаюся всім, чого ми досягли разом зі Spice Girls! Дякую моїй родині, друзям і всім нашим шанувальникам по всьому світу за вашу любов і підтримку! 

— написала Вікторія Бекхем.

Інша учасниця гурту — Мелані Чисголм у своєму Instagram написала, що перебування у складі Spice Girls подарувало їй величезну кількість неймовірних спогадів, тож вона щаслива відсвяткувати їх разом з королівською поштою Великої Британії.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ