Тиждень кутюру завжди вражає розкішними образами, але цього разу подіум змусив гостей затамувати подих не лише через сукні.
У середу Розі Гантінгтон-Вайтлі стала несподіваною зіркою показу. Її присутність у перших рядах шоу — звична справа, але поява на подіумі Jean Paul Gaultier стала справжнім сюрпризом. Це перший вихід моделі на подіум за майже десять років.
Гантінгтон-Вайтлі давно закріпила за собою статус бізнесвумен — вона заснувала б’юті-бренд Rose Inc і запустила успішну колаборацію з мінімалістичним Wardrobe.NYC. Але саме модельна кар’єра зробила її зіркою модної індустрії. З 16 років вона знімалася в кампаніях, прикрашала обкладинки глянців і виходила на подіум, аж поки не зосередилася на бізнесі. Останній показ за участю Розі відбувся у 2016 році — у шоу Balmain осінь-зима. Відтоді Гантінгтон-Вайтлі залишалася частиною Тижнів моди, але вже як глядачка, яка демонструє бездоганний стиль у перших рядах.
Та цього тижня Розі несподівано повернулася на подіум — і зробила це дуже ефектно. Модель закрила дебютний кутюрний показ Людовика де Сен-Сернена для Jean Paul Gaultier. Колекція натхнена темою корабельної аварії: образи поєднували фірмові корсети JPG з морською естетикою. Гантінгтон-Вайтлі вийшла на подіум у напівпрозорій чорній сукні з тюлю з корсетною конструкцією, що нагадувала плетений каркас, та мереживним подолом, який хвилею стелився за нею.
Образ доповнював ефектний б’юті-лук від стиліста Гвідо Палау та візажистки Карін Вестерлунд: волосся моделі зібрали в скульптурний вологий пучок, а пасма, що нагадували сліди морського бризу, зафіксували на обличчі.
Після показу Гантінгтон-Вайтлі поділилася відео в Instagram, підписавши його так:
«Повернення на подіум для Le Naufrage. Вітаю @ludovicdesaintsernin із приголомшливим шоу — честь бути частиною твоєї візії!»
Залишається лише сподіватися, що ми ще побачимо Роузі на подіумах Тижнів моди.