Кіану Рівз вийшов на червоний хідник зі своєю коханою Олександрою Грант

Рідкісний публічний вихід

АВТОР: Аліса Єрмоленко

ФОТО: Instagram: @moca, Getty Images

ОПУБЛІКОВАНО: 16 квітня 2024

Днями у Лос-Анджелесі відбувся гала-вечір Museum of Contemporary Art Gala 2024, який відвідали понад 1100 гостей. З-поміж них були й усесвітньо відомий актор Кіану Рівз та художниця Олександра Грант. Закохані прикували до себе всі погляди публіки, адже не приховували почуттів від камер. На світлинах з заходу вони трималися за руки, цілувалися й усміхалися одне одному.

Для появи на MOCA 2024 Кіану Рівз одягнув класичний темно-синій костюм і сорочку сірого кольору. Образ актора доповнювали краватка і шарф.

Олександра ж обрала сукню максі з глибоким V-подібним вирізом і розрізами по боках під топом. Поєднала вона її з блискучим сріблястим клатчем і срібними прикрасами: сережками, намистом і браслетами.

Кіану Рівз та Олександра Грант поцілувалися на червоному хіднику

Зазначимо, що у рамках щорічного гала-вечора MOCA вдалося зібрати близько 3 мільйонів доларів для проведення виставок, запуску програм та освітніх ініціатив музею. Захід відбувся під проводом загальної тематики «Світ без кінця».

За атмосферу був відповідальним художник Макс Хупер Шнайдер, який представив яскраві атмосферні декорації. Під час вечері також виступила співачка, лауреатка премії «Ґреммі» St Vincent, а на MOCA Gala After-Party прозвучали перформанси відомих діджеїв.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ