Гвінет Пелтроу зворушливо привітала сина з 18-річчям

Мозес Мартін народився у шлюбі акторки з вокалістом Coldplay

АВТОР: Катя Теллер

ФОТО: Instagram

ОПУБЛІКОВАНО: 9 квітня 2024

Відома американська акторка, володарка премії «Оскар» та засновниця велнес-бренду Goop Гвінет Пелтроу поділилася в Instagram новим фото свого сина Мозеса Мартіна та привітала його з днем народження. 

«З 18-річчям тебе, сину. Я так пишаюся тим, ким ти є. Я люблю твій талант, чутливість і делікатний гумор. Я захоплююся тим, як глибоко ти занурюєшся у сфери, якими цікавишся, стаєш експертом у синтезаторах з 80-х і кіно французької нової хвилі. Мені подобається, як ти демонструєш свою любов близьким людям і в той же час маєш багате внутрішнє життя. У твоїй прекрасній голові цілий світ, де є місце безлічі ідей та гармонії. Я неймовірно пишаюся тим, якою особистістю ти став, вступаючи у дорослий світ. Я люблю тебе більше, ніж можна виразити словами. Мама», 

— написала 51-річна Гвінет Пелтроу, зірка фільмів «Закоханий Шекспір», «Родина Тененбаумів» і «Залізна людина».

Мозес Мартін. Фото: Instagram

Нагадуємо, що акторка має двох дітей від колишнього чоловіка Кріса Мартіна, вокаліста популярного гурту Coldplay, — 18-річного сина Мозеса і 19-річну доньку Еппл, яка також вирішила стати співачкою.

Прихильники Гвінет Пелтроу відмітили неймовірну схожість між Мозесом та його знаменитим батьком. Раніше акторка також показала, як відсвяткувала Великдень разом з дітьми у Нешвілі, запланувавши прогулянки містом та обід з піцою в неформальному стилі.

Гвінет Пелтроу з донькою Еппл і сином Мозесом Мартіном. Фото: Instagram

Гвінет Пелтроу і Кріс Мартін розійшлися у 2014 році. Зараз акторка одружена з американським сценаристом і режисером Бредом Фелчаком, з яким познайомилася на зйомках серіалу «Хор» (Glee), — у вересні подружжя відзначило 5-ту річницю шлюбу.

Гвінет Пелтроу з чоловіком Бредом Фелчаком. Фото: Instagram


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ