Аня Тейлор-Джой з’явилася на прем’єрі фільму у вінтажній сукні Paco Rabanne зі стрілами

Вишуканий кутюрний образ

АВТОР: Катя Теллер

ФОТО: Getty Images

ОПУБЛІКОВАНО: 3 травня 2024

Акторка Аня Тейлор-Джой, найбільш відома за серіалом «Ферзевий гамбіт», що приніс їй «Золотий глобус», з'явилася на червоному хіднику в ефектному вінтажному образі.

Зірка завітала на прем'єру фантастичної стрічки «Фуріоза: Шалений Макс. Сага» у Сіднеї в кутюрній сукні-кольчузі Paco Rabanne, оздобленій декором у вигляді стріл, — її артистка доповнила тематичним головним убором, що є частиною ансамблю. Сукня була створена іспанським дизайнером Пако Рабаном у 1996 році для колекції весна-літо.

Кутюр'є ввійшов в історію моди як революціонер, що працював з незвичними матеріалами — папером, пластиком і металом, і не раз звертався до образу сукні-кольчуги, оздобленої сухими квітами, кристалами та скульптурними елементами.

Стиліст акторки Раян Гастінгс не випадково звернув увагу саме на цей кутюрний сет, що транслює витонченість, силу та впевненість і натякає на войовничість героїні Ані Тейлор-Джой — Фуріози. 

Антиутопія, в якій акторка зіграла головну роль, є частиною популярної франшизи фільмів Джорджа Міллера про майбутнє планети, де люди борються за ресурси й проявляють свої найгірші інстинкти. Фуріоза була зовсім юною, коли звичний світ почав руйнуватись і зникати. Дівчинку викрали з її рідного поселення — Зеленого Місця Багатьох Матерів, однак вона не збирається здаватися. Героїня готується до боротьби з ордою байкерів, щоб здобути свободу і нарешті повернутися додому.

Партнером Ані Тейлор-Джой у стрічці став популярний австралійський актор Кріс Гемсворт, відомий завдяки картинам Marvel. Українська прем'єра фільму «Фуріоза: Шалений Макс. Сага» відбудеться 24 травня.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ