Як відтворити б'юті-тренд сезону весна-літо — 2024 — акцентні вії

Спойлер: дуже просто

АВТОР: Максим Брут

ФОТО: Imaxtree, сайти брендів

ОПУБЛІКОВАНО: 26 лютого 2024

Світові топстилісти обожнюють експериментувати з віями манекенниць під час створення подіумного макіяжу, адже за допомогою акцентів на погляді можна відтворити характер образу. Цьогоріч на подіумах відбувся справжній бум на вії. Стилісти не обмежували себе у креативі: вони нашаровували туш, як на показі Franck Sorbier, використовували накладні вії у декілька рядків або ж хаотично наклеювали пучки по контуру, як на показі Victoria Beckham. Подіуми майоріли різнобарв’ям кольорової туші на віях моделей. Безсумнівно, цією весною експерименти з віями актуальні як ніколи. Тож розповідаємо у нашому матеріалі, як зробити вдалі акценти на віях для доповнення образу.

Накладні вії вздовж лінії росту можна було побачити відразу на декількох показах. Вдало збалансували наші мрії та реальність стилісти бренду Victoria Beckham.

Victoria Bechham

Цей спосіб можна відтворити самостійно без особливих зусиль. Додайте грайливості своєму погляду за допомогою декількох пучечків накладних вій, хаотично розмістивши їх уздовж лінії росту.

mac

M.A.C Lash / 33 Ingenue Lash

Для створення ефекту накладних вій за допомогою декоративної косметики вам знадобиться праймер для вій та об’ємна туш.

spagnoli

Попереднє нанесення праймера посилить ефект об’єму. 

Eisenberg

Eisenberg Paris, BROW DEFINER & LASH PRIMER

Створити ефект накладних вій можна й без використання праймера. Скористайтесь технікою нашарування, наносячи туш на вії декілька разів до створення необхідного ефекту.

esteelauder

Estee Lauder, Sumptuous Extreme Lash Multiplying Volume Mascara

Неодмінно ознайомтеся з новими весняно-літніми колекціями декоративної косметики та оберіть кольорову туш. І нехай яскравість та насиченість відтінку вас не лякає. 

Armani

Глибокий синій, рожевий або  яскраво-блакитний — акцент за допомогою кольору теж актуальний цієї весни та літа.

YSL

Yves Saint Laurent, MASCARA VOLUME EFFET FAUX CILS

Мінімум декоративної косметики, легкі сяйливі акценти на шкірі, рівний тон — невимушені б’юті-образи на подіумі Stella Mccartney нагадали нам про актуальність природної краси. 

Stell

Можна почувати себе абсолютно впевнено з мінімумом косметики або й взагалі без неї. Не слід забувати й про спеціальний догляд для вій.

revitalash

  REVITALASH® ADVANCED CONDITIONER


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ