Навесні ми завжди прагнемо до змін як у власному житті, так і у своєму образі. Можете зателефонувати до салону краси у перші дні березня та поцікавитися в адміністратора, скільки часу потрібно очікувати, щоб здійснити візит до стиліста. Ви будете дуже здивовані: подекуди черга розтягується на тижні, а то й на місяці.
Зміна зачіски — завжди приємний привід для початку нового етапу у своєму житті. Найпоширеніше запитання, яке у ці дні чують стилісти від клієнток: «Просто освіжити чи радикально змінити?» Нерідко такі зміни супроводжуються не просто новою формою зачіски, а й радикальною зміною кольору.
Зазвичай ця процедура не вимагає від вас попередніх підготовчих кроків. Але у разі, якщо ви вирішили змінити колір волосся, не зайвим буде підготуватись до цього, аби уникнути неприємних наслідків.
Перш за все потрібно визначити тип та стан вашого волосся, адже це важливий нюанс на шляху до омріяних змін. Отримати бажаний результат у разі, якщо локони ніколи раніше не були пофарбовані, значно простіше. Інша історія із власницями волосся, які полюбляють експерименти з кольором.
Якщо ви плануєте перше в житті фарбування волосся, вам необхідно зробити тест на алергію до складників фарбника. І цей етап надзвичайно важливий!
Відвідайте салон заздалегідь до запланованих змін в іміджі, щоб фахівці обрали необхідний відтінок та фарбник. Далі майстер нанесе невелику кількість фарби на малопомітну ділянку на вашій шкірі (за вухом або на внутрішньому боці ліктя — саме тут найбільш чутлива до алергічних проявів шкіра). Якщо протягом 48 годин на обробленій ділянці не з’являється подразнень, тоді й ви, й стиліст можете бути спокійними.
Аби ви були максимально впевнені у майбутньому результаті, зробіть попередній тест на відтінок. Для цього колорист наносить фарбник на одну прядку волосся. Так, процес кропіткий та займає немало часу, але саме цей етап допоможе прийняти правильне рішення щодо радикальних змін.
Щоб уникнути подразнення шкіри голови, почніть користуватись спеціальними доглядовими засобами за місяць до відвідування салону. В період міжсезоння подібні засоби допоможуть оздоровити шкіру голови, та і в цілому покращать стан волосся.
Rene Furterer, Astera soothing freshness concentrate
Miriam quevedo, GLACIAL WHITE CAVIAR HYDRA-PURE REJUVENATING MIST
Дія хімічних складників фарби може створити у майбутньому неприємні наслідки: ламкість, сухість волосся, відсутність здорового блиску. Особливо часто це трапляється з локонами, які вже були попередньо травмовані регулярним використанням фену або прасочок для волосся, а також неправильно підібраним доглядом.
У разі, якщо ваше волосся тонке та пошкоджене, варто приділити більше часу на його догляд перед процедурою фарбування. Адже стан волосся може стати перепоною на шляху до бажаного відтінку. На тонкому та сухому волоссі фарбник може проявитись значно швидше та темніше або неоднорідно. Краще відмовитися на певний період від використання термоприладів для укладки та мінімізувати використання стайлінгу. Натомість надайте перевагу відновлювальним маскам та сироваткам із вмістом живильних та зволожувальних інгредієнтів.
Alfaparf Milano, Reparative Mask
Kerastase, MASQUE FORCE ARCHITECTE
Якщо у вас мало часу і вам необхідно скористатися феном для волосся, не забувайте про термозахисні засоби для локонів.
Anvi захисна сироватка Glow
Важливий нюанс! Аби не ускладнити роботу стилісту й отримати бажаний ефект, варто хоча б за тиждень до візиту відмовитися від засобів з високим вмістом олій та силіконів. Річ у тім, що такі інгредієнти накопичуються та створюють на волосині захисну мантію, що сприяє погіршенню дії фарбника. Натомість краще використовувати шампуні для глибокого очищення зі збалансованим складом інгредієнтів.
Окрім того, що шампунь допоможе позбутись від небажаних пігментів, які могли залишитись від попередніх експериментів із волоссям, він також очистить його від накопичених продуктів для стайлінгу, вапняного нальоту та інших неприємних домішок з води. Наявність AHA-кислот у переліку складників покращить стан шкіри та посилить ріст волосся. Щодо терміну використання засобів для глибокого очищення, варто порадитися з вашим стилістом для попередньої оцінки стану локонів. У разі, якщо волосся тонке і сухе, може знадобитися декілька процедур миття. Якщо волосся кучеряве, пористе, а структура волосини щільна, тоді період використання такого шампуню може тривати довше. Тож вердикт повинен озвучити колорист, якому ви довірили ваші коси.
Kevin Murphy DETOX SHAMPOO