7 правил зимового догляду за волоссям, що забезпечать його блиск та міцність

Подбайте про своє волосся та шкіру голови

АВТОР: Аліса Єрмоленко

ФОТО: Instagram: @clairerose

ОПУБЛІКОВАНО: 13 січня 2024

Так само як і надмірне сонце влітку, низькі температури, сніг і вітер взимку призводять до пошкодження структури волосся, його ламкості, посічених кінчиків та інших небажаних наслідків. До всіх притаманних холодній порі року вибриків погоди додається ще й сухе повітря у приміщеннях, що викликає сухість і лущення шкіри голови, а також наслідки необхідності носити головний убір — надмірна жирність і статика. Тож щороку у зимовий сезон перед фешіоніста постає виклик: як зберегти здоровий стан волосся, його міцність і блиск?

Боротьба з цим величезним «букетом» проблем починається далеко не з крісла у дорогому салоні краси. Будь-які процедури безсилі, якщо не підкріплені правильним домашнім доглядом за волоссям і дбайливим ставленням до нього. І йдеться не лише про використання пілінгів, різноманітних спреїв чи олій, а й про базові рекомендації. Чимало з них можуть здатися очевидними, на перший погляд, але запевняємо: від цього вони не стають менш значущими.

Сьогодні ми зібрали для вас 7 «золотих» правил зимового догляду за волоссям, що допоможуть йому перенести холодний період.

Догляд за волоссям взимку

Instagram: @vivivanhoorn

Використовуйте правильні шампунь і кондиціонер

Догляд за волоссям, звісно, починається з його миття, і жодні маски не допоможуть, якщо шампунь і кондиціонер не відповідають вимогам вашої шкіри голови. Саме тому варто уникати продуктів, у складі яких містяться сульфати, парабени та формальдегіди.

Окрім цього, взимку шкіра голови пересихає, тож варто звернути увагу на зволожувальні шампуні та кондиціонери.

Не мийте голову гарячою водою

Уникати гарячого душу варто й у теплу пору, однак узимку це критично важливо! Гаряча вода робить волосся сухим і викликає лущення шкіри голови. Тож віддавати перевагу варто все ж теплому душу.

Догляд за волоссям взимку

Instagram: @theouai

Обирайте рушники з мікрофібри

Уже давно експерти з догляду за волоссям радять використовувати рушники саме з мікрофібри, адже цей матеріал має високу здатність до поглинання води та знижує силу тертя. Таким чином ваше волосся менше плутатиметься.

Уникайте використання сухого шампуню

Сухості волосся можуть сприяти й засоби для догляду та стайлінгу, які ви використовуєте. Серед таких «шкідників» — сухий шампунь, який подразнює шкіру голови та спричиняє ламкість волосся.

Догляд за волоссям взимку

Instagram: @oribe

Не виходьте на вулицю з вологим волоссям

Хоч як очевидно не звучала б ця порада, жінки нерідко нехтують нею у погоні за темпом міського життя. Тож взимку відкоригуйте свій режим так, аби волосся було сухим до моменту виходу з дому.

Одягайте головні убори

Низькі температури, вітер і сніг травмують волосся, тож, виходячи надвір, одягайте головний убір. Навіть якщо шапка чи капелюх і зіпсують вашу зачіску, в результаті волосся віддячить вам міцністю й блиском.

Догляд за волоссям взимку

Instagram: @clairerose

Захистіть волосся від статичної напруги

Статична напруга волосся — відома всім фешіоніста проблема, що часто дратує взимку. Виникає вона через тертя при контакті з головним убором, светром, шарфом, гребінцем чи іншим предметом за відсутності вологи. Та оскільки ми не можемо викреслити зі свого життя жоден з них, варто додати до догляду за волоссям незмивний антистатик.

Догляд за волоссям взимку

Instagram: @mvb


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ