Як доглядати за кучерявим волоссям улітку

Про ефективні методи та засоби

АВТОР: Максим Брут

ФОТО: Сайти брендів, Instagram: @tinakunakey

ОПУБЛІКОВАНО: 21 червня 2024

Варто переглядати свою рутину краси щосезону, і йдеться не лише про догляд за шкірою обличчя. Наше волосся не менш вразливе до змін клімату та негативної дії ультрафіолету, і особливо це стосується кучерей. Власниці розкішних кучерявих шевелюр нерідко нарікають на погіршення якості волосся восени, тож варто подбати про догляд за локонами влітку. Засновниця студії догляду за кучерявим волоссям Brave Wave Катерина Чорна добре знається на тому, як доглядати та укладати кучері, й охоче ділиться власним досвідом у нашому матеріалі.    

«Влітку шкіра голови забруднюється швидше, тож перш за все варто обрати якісне очищення — рекомендація для всіх»,

 — розповідає Катерина. 

Можна покращити процес механічного очищення під час миття за допомогою серії нескладних масажних рухів або використовувати масажні щітки для шкіри голови. Також можна надати перевагу шампуням з більш активними очищувальними властивостями. 

масажна щітка

Mon Mou, Soft Scrub Brush 

Спекотна погода провокує появу сухості та ламкості локонів, тож спеціалістка наголошує на важливості використання зволожувальних засобів, які допомагають зберегти довжину волосся.   

Варто імплементувати до доглядової рутини захисні засоби з позначкою leave-in (незмивні) — кондиціонери, сироватки та маски зі зволожувальними формулами. 

Зволожувальний кондиціонер

marie fresh, hydra intense conditioner

захисна сироватка

oribe, gold lust nourishing hair oil

 

Можна використовувати незмивні засоби у спреях — це доволі зручний та ефективний варіант. Деякі зволожувальні спреї для волосся можна використовувати за необхідності протягом дня, щоб поновити захист та освіжити укладку. 

спрей для волосся

Miriam Quevedo, ultra-brilliant mist 

Якщо ви часто відвідуєте басейни чи природні водойми, стилістка рекомендує звернути увагу на хелатні шампуні, які ефективно очищають волосся від хлору, брому, металів, солей тощо. Також ці шампуні запобігають активному вимиванню кольору фарбованого волосся.

Kevin

 KEVIN MURPHY, DETOX SHAMPOO

Для превентивного захисту волосся Катерина рекомендує скористатись лайфхаком: нанесіть незмивний кондиціонер на попередньо змочене прісною чистою водою волосся перед купанням у басейні, морі чи деінде. Засіб утворює захисну мантію на кучерях, яка запобігає пошкодженню локонів жорсткою водою. 

«Якщо ви приймаєте водні процедури у водоймах чи морі, обирайте засоби з натуральних складників та без вмісту силіконів, щоб не заподіяти шкоди екосистемі»,

— наголошує Катерина. 

кондиціонер для кучерявого волосся

brave wave, conditioner medium

Кондиціонер для волосся

curlsmith, ESSENTIAL MOISTURE CONDITIONER

Носіть головні убори. Вони захищають від сонця як шкіру голови, так і волосся по всій довжині. Шкіру голови неможливо захистити кремом із SPF, тому капелюх, хустинка, панамка тощо — найбільш дбайливий варіант для захисту від сонця. 

догляд за волоссям влітку

Оскільки влітку волосся може втрачати вологу швидше, варто заплітати його в коси, щоб запобігти сплутуванню сухих волосинок та їх ламкості в майбутньому. Катерина наголошує, що коси не потрібно заплітати туго. 

плетіння на кучеряве волосся

instagram: @tinakunakey

Щоб не ускладнювати свою доглядову рутину, можна використовувати продукти багатоцільового призначення. Plumping Primer від Devacurl чудово підходить для блондованих або вигорілих кучерів. Праймер не потрібно змивати, він слугує захисною та відновлювальною базою, адже до складу засобу входять протеїни, які чудово згладжують та захищають поверхню пошкодженого волосся. Також засіб створює ефект легкої фіксації. 

догляд кучеряве волосся

Devacurl, Plumping Primer 

Стайлінгові засоби нам потрібні не лише для того, щоб зберегти укладку протягом дня. Деякі засоби для вкладання волосся чудово захищають кучері, адже утворюють плівку на поверхні волосинки, яка виконує протекторну роль і мінімізує пошкодження. Проте не варто обирати засоби з агресивними формулами, які містять спирт і пересушують волосся. Краще обирати засоби для вкладання з доглядовими формулами.

revitalash

revitalash, volume enhancing foam

пінка для волосся

innersense, I CREATE LIFT VOLUMIZING FOAM


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ