На які чоловічі аромати варто звернути увагу

Актуальні парфуми для літнього сезону

АВТОР: Максим Брут

ФОТО: Instagram: @davidbeckham, сайти брендів

ОПУБЛІКОВАНО: 10 червня 2024

Чимало людей із легкістю погоджуються на зміну улюбленого парфуму, мовляв, новий аромат — це завжди приємні враження та емоції. Але нерідко парфумерний гардероб складається лише з одного аромату, який влучно доповнює образ його власника протягом усього року та дозволяє йому почуватись упевнено. 

Проте спеціалісти з підбору парфумерного гардероба рекомендують змінювати аромат якщо не кожного сезону, то хоча б двічі на рік. Річ у тім, що клімат має значний вплив на звучання парфуму. 

Легкі композиції з домінуванням цитрусових акордів не створюють насичений шлейф у морозну погоду, а от спекотними днями такі аромати зберігають стійкість краще. Вони не докучають своєю інтенсивністю власнику та його оточенню.

Не заперечуємо того факту, що можна почуватися комфортно навіть у спеку, користуючись шлейфовими амбровими або шкіряними парфумами. Але якщо рід вашої діяльності передбачає велику кількість офлайн-комунікацій, використання таких композицій буде не зовсім доречним.

Не лише цитрусові аромати влучно доповнюють чоловічий образ улітку — чимало акватичних та деревинних парфумів створюють виразний і водночас ненав’язливий шлейф. Тож ми підготували добірку з 6 актуальних ароматів, які неодмінно стануть у пригоді чоловікам цього літа. 

Hermès, H24 Herbes Vives

Аромат відтворює міську природу, яку ми відкриваємо для себе після дощу. Парфумерна композиція поєднує в собі звучання свіжих трав, гармонійно доповненого акордом груші. Ексклюзивна високотехнологічна молекула Physcool® додає композиції таємничості та неповторності. 

Hermes

13PERFUMES, Good Karma

Новий літній парфум із промовистою назвою Good Karma чудово відтворює невимушений настрій під час сієсти на узбережжі Сицилії: композиція розкривається поєднанням чималої кількості представників цитрусових, які виграшно балансують із пряно-квітковим серцем аромату. Виражені фруктові та ягідні акорди парфуму створюють відчуття безтурботності навіть посеред спекотного дня у міській метушні. 

good karma

Kenzo, Homme Eau de Toilette Marine

Безсумнівно, деревинно-акватичні аромати актуальні цієї літньої пори. Завдяки тонкому звучанню морських акордів, доповнених іланг-ілангом, Kenzo Homme Eau de Toilette Marine переносить нас у місце, де панує розслаблення й умиротворення. Дует із мускусу та сандала, що входять до базових нот ольфакторної піраміди, надає маскулінного та впізнаваного характеру шлейфу аромату. 

kenzo

Zarkoperfume, Cloud Collection No.3

Парфум влучно відтворює суть єднання з природою. Оригінальна композиція відкривається свіжим звучанням мандарина, соковитої груші та червоних ягід. Далі аромат розкривається озоновими свіжими акордами, звучання яких переносить нас у густі ліси скандинавських пейзажів, де сонячне проміння відбивається у верхівках дерев.

zqrcoperfume 

Acqua Di Parma, Blu Mediterraneo Fico di Amalfi 

Глибина акордів ароматної композиції заворожує так само, як і неймовірні пейзажі узбережжя Амальфі, милуватись якими можна нескінченно. Виражені ноти цитрусових миттєво наповнюють простір сонячним і невимушеним настроєм. Акорди деревини кедра та інжиру посилюють стійкість і чуттєвість шлейфа аромату. 

aqua di parma

Loewe, Esencia Eau de Parfum 

Якщо ви надаєте перевагу багатогранним парфумам, які щоразу розкриваються новими дивовижними акордами, тоді цей аромат точно заслуговує вашої уваги. Композиція Loewe Esencia Eau de Parfum складається з понад 200 інгредієнтів, тому парфум звучить індивідуально та непередбачувано на кожному із власників. У спекотну пору в цій багатокомпонентній композиції особливо виразно відчутні акорди базиліку та естрагону, які приємно бадьорять нюхові рецептори й гармонізують емоційний стан. 

Loewe
 


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ