5 квіткових ароматів, які створюють мрійливий настрій

Чуттєві та загадкові

АВТОР: Максим Брут

ФОТО: Instagram: @rosiehw, сайти брендів

ОПУБЛІКОВАНО: 22 травня 2024

Навряд чи вам вдасться знайти парфумерну композицію, в якій відсутні квіткові компоненти. Воно й не дивно, адже саме квіткові аромати були одними з перших на етапі зародження парфумерного мистецтва. З плином часу навички хіміків та парфумерів удосконалювались, митці навчились розкривати чистоту звучання квіткових акордів. А ще довели нам, що представники квіткової парфумерії не повинні асоціюватись лише із жіночністю, адже влучно обіграний квітковий компонент за допомогою деревинних або синтетичних акордів набуває абсолютно іншого звучання, яке має прив’язку радше до емоційного стану людини, аніж до гендеру.  

Чимало людей асоціюють сімейство квіткових ароматів із представниками вінтажної класики. Не заперечуємо, існує багато сучасних парфумів, які перегукуються з тогочасними ароматними шедеврами, проте варто зауважити, що оновлені версії вдосконалені й приємно дивують своєю стійкістю.     

Нерідко видатні парфумери шукають своє натхнення під час прогулянок квітучими садами, а потім магічним чином відображають цю дивовижну та чуттєву атмосферу у своїх парфумерних шедеврах.  

Мабуть, тому, вслухаючись у звучання такого квіткового аромату можна легко поринути у мрії та загубитись у часі. 

У нашому матеріалі ми хочемо познайомити вас із 5 витонченими квітковими ароматами, які за будь-якої погоди покращують емоційний стан, створюють загадкові та мрійливі акценти в образах. 

Gucci, Flora Gorgeous Magnolia

Вдалий баланс свіжих і солодкавих акордів. Вишукану магнолію поєднали з гурманськими акордами суниці та кокосу. На перший погляд, аромат невимушений та легкий, проте й загадковості у ньому вдосталь. Базові акорди — есенція пачулі, білої деревини та мускусу, а отже шлейф аромату доволі багатогранний.

Gucci

Maison Margiela, Replica On A Date Eau de Toilette

Парфумер Карлос Бенайм надихався на створення аромату власними спогадами про Прованс, де він робив свої перші кроки в парфумерному мистецтві. Чи вдалось йому відтворити атмосферу Провансу? Без сумніву! Аромат стиглого винограду та свіжих троянд — ідеальне рандеву.

Maison

Chanel, Les Exclusifs de Chanel Gardenia

Свіжий і чуттєвий нектар із чарівливих акордів тендітного жасмину та іскристого апельсинового цвіту, що зачаровують із першої миті знайомства з цим ароматом. Проте королевою у цьому ароматному ансамблі стала квітка гарденія, завдяки якій аромат набуває своєї впізнаваності та не втрачає актуальності з моменту його появи в 1925 році. 

Chanel

Prada, Infusion de Rose 

Можливо, назва аромату й створює враження, що він присвячений лише троянді, проте самі парфуми викликають інші асоціації. Першими акордами виступають цитрусові — делікатні та свіжі, — що гармонійно поєднались з ароматним звучанням букета з троянд, який приховується у серці ольфакторної піраміди. 

Prada

Bibliotheque De Parfum, I Am A Dreamer

Новий аромат I Am a Dreamer — це квінтесенція мрійливого настрою та енергії. Освіжальні ноти бергамоту, магнолії та конвалії пробуджують фантазії та спогади, а деревинні та пудрові акорди допомагають зупинитись у часі та втекти від міської метушні. 

Bibliotheque


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ