5 ароматів для вечірніх прогулянок улітку

Романтичний акцент в образі

АВТОР: Максим Брут

ФОТО: Іnstagram: @chloelecareux, сайти брендів

ОПУБЛІКОВАНО: 2 травня 2024

Обираючи парфум, варто керуватися лише особистими вподобаннями, адже аромат — річ індивідуальна. Якщо ви почуваєтесь у ньому впевнено та комфортно, то й оточення буде в захваті від ваших флюїдів та шлейфу. Спеціалісти нерідко рекомендують обирати парфуми відносно пори року. Доречна рекомендація, тим паче що новий сезон завжди гарний привід для вибору нової ароматної емоції. 

Літо — ідеальна пора для оновлення парфумерного гардероба. Теплими вечорами аромати звучать по-особливому, парфумерні композиції розкриваються на повну та нерідко спокушають до романтичних пригод. Ми підготували для вас добірку з 5 ароматів, які створюють авантюрний настрій та додають романтичний завершальний штрих до образу, щоб ви запам’ятали кожен літній вечір як один із найкращих у вашому житті.

Majda Bekkali, Tulaytulah

Парфумерка Дельфін Тьєррі добре знається на жіночих вподобаннях щодо парфумів. Її творіння з назвою Tulaytulah з моменту випуску підкорило чимало жіночих і чоловічих сердець. Спочатку аромат розкривається звучанням вишневого цвіту в поєднанні з яскравими пряними акордами. А далі відчуття свіжості поступово змінюється на теплі акорди — боби тонка, ваніль та біла замша, завдяки яким звучання білих квітів набуває нових пристрасних відтінків. 

Majda Bekkali

Marc-Antoine Barrois, Tilia

Нове спільне парфумерне творіння у виконанні Марка-Антуана Барруа та Квентіна Біша. Tilia — це історія про нескінченне літо та вічноквітучі сади, оповиті ароматами цвітіння лип та жасмину. Ода простоті та оптимізму. Аромат влучно доповнить образ для літніх вечорів, а взимку неодмінно перенесе вас подумки в теплі непоспішні дні.

новий аромат

Marc Jacobs, Daisy Wild

Бунтар Марк Джейкобс вміє дивувати. Невимушений флакон із натяком на невинність, сповнений рішучості та впевненості, немов натякає нам: «Час пригод настав». Звучання парфумерної композиції нагадує аромат букета з польових квітів. Хоча не обійшлося й без екзотичних вкраплень. У верхніх нотах вирує акорд бананового цвітіння, який  влучно доповнили ароматами сандалу та макадамії. 

Marc Jacobs

Essential Parfums, Orange X Santal

Якби парфуми вміли розмовляти, то цей неодмінно звертався б до нас італійською. Справжній представник сімейства цитрусових ароматів. Прямолінійний та темпераментний, без дозволу та попередження він подумки переносить нас на узбережжя Сицилії. І дарма багато людей вважають, що цитрусові аромати не надто стійкі: вміле огранювання акорду апельсина в цій композиції доводить протилежне. 

Essential Parfums 

Dior, Miss Dior Parfum

«Аромат Miss Dior народився з освітлених світлячками вечорів у Провансі, в гармонії зеленого жасмину, мелодії ночі та землі…» — розповідав Крістіан Діор про своє перше парфумерне творіння. Нова версія аромату в концентрації парфумів — інтимна та делікатна. Спеціально створений для цього аромату фруктовий акорд жасмину неможливо знайти в жодних інших творіннях. Тож парфуми Dior сміливо можна назвати неповторними. Перше знайомство з Miss Dior Parfum — незабутнє, як перше кохання. 

Dior


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ