5 парфумерних композицій з нотою перцю

Шлейф з перчинкою

АВТОР: Максим Брут

ФОТО: Сайти брендів

ОПУБЛІКОВАНО: 27 лютого 2024

У витворах парфумерного мистецтва перець приємно бадьорить наші рецептори нюху. Практично всі види цього інгредієнту вдало інтегрували у процеси створення ароматних композицій. Перець — справжній скарб для митців парфумерії. Він додає аромату пікантності, тому його нерідко можна зустріти у чоловічій або у гендерно-нейтральній парфумерії. Рожевий та білий види перцю звучать більш делікатно. Рожевий перець часто використовують для посилення стійкості шлейфу, а також для гармонізації звучання квіткових нот. Білий різновид цієї пряності теж звучить в ароматах доволі спокійно та невимушено, тому нерідко його поєднують з іншими ароматними прянощами. Всі види перцю надають парфуму впізнаваного характеру. Тож пропонуємо вашій увазі 5 ароматів з перчинкою. 

Scents Of Wood, Praline in Maple

Ваніль, шоколад і кленовий сироп — ключові ноти цієї прекрасної гурманської парфумерної симфонії. Таке тріо вдало доповнить образ у холодний морозний вечір, адже шлейф із цих нот неодмінно буде огортати вас теплом та млосною солодкістю. Радикальних змін характер аромату зазнав завдяки рожевому та білому перцю. Вони у цій симфонії вступають першими, надаючи свіжо-гострих вражень, а отже, цей витвір мистецтва створення ароматів заслуговує на почесне місце у вашому парфумерному гардеробі й у теплий сезон. 

pralineNarciso Rodriguez, Musc Noir Rose For Her

Жодних підтекстів — жінка така, якою є, і цим прекрасна! Витончений та водночас спокусливий, цей аромат дозволяє сміливо вносити зміни у свій настрій та образ, без пояснень та зайвих експериментів із зовнішнім виглядом. Солодкість сливи поєднана зі свіжістю італійського бергамоту. Гурманський дует вдало доповнений в міру гострим акордом рожевого перцю. Шлейф теплий та впізнаваний завдяки насиченому акорду мускусу та ванілі.

Narcisco Rodriguez 

Le Galion, Sovereign

Врівноваженість, яка привертає увагу і від якої захоплює дух. Пряний вибух чорного та рожевого перців передує гордовитому дуету троянди та ірису. Ідеальним доповненням до квітково-пряних акордів слугує гваякове дерево, яке підкреслює ніжність троянди. Аромат для тих, хто яскраво палає та не боїться опинитися в центрі уваги.

Le Galion

The Different Company, Dance Of The Dawn

Богемний, медитативний аромат із гіпнотичним і водночас дуже сучасним звучанням. Рожевий перець додає фруктових акцентів. Маскулінна пряність чорного перцю доповнена м’якими та свіжими акордами мандарину. У серці аромату — яскравий бальзамічний акорд пачулів і викинута на берег деревина, просолена морською водою, висушена вітрами та вибілена спекотним сонцем. А м’яка пудра іриса та димний акцент ладану гармонійно поєднуються з гіркувато-солодкою ваніллю. 

the different company

Jusbox Perfumes, Beat Cafe 

Теплий аромат розкривається вишуканим коньячним акордом у супроводі пряних нот насіння коріандру та чорного перцю. У серці парфуму — звабливе звучання шкіри, підкреслене акордом кедра та трав'янистим ветивером. Аромат немов на машині часу переносить в кафе епохи 60-х, де проводили час у розмовах про свободу представники Beat Generation. У міру бунтарська композиція з яскравим впізнаваним шлейфом, який неодмінно залишається у пам’яті. 

Jusbox 


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ