Фантастична драма «Життя Чака», режисером та сценаристом якої став Майкл Фленаган, найбільш відомий за містичним серіалом Netflix «Привиди будинку на пагорбі» та детективним шоу «Падіння дому Ашерів», відкриє кінофестиваль «Миколайчук OPEN». Цього року кіноогляд триватиме в Чернівцях з 14 до 21 червня.
Фільм заснований на однойменній новелі американського письменника Стівена Кінга, що була написана у 2020 році та розказує про звичайного чоловіка, смерть якого таємничим чином пов'язана з кінцем світу.
У дитинстві Чак осиротів, тож його виховували дідусь та бабуся. Він роками підозрював, що може померти від невиліковної хвороби, але нічого не міг із цим вдіяти. Герой став бухгалтером та ніколи не порушував правила. В момент, коли Чаку стає гірше, навколишній світ теж починає поступово руйнуватися.
Головну роль у стрічці зіграв британський актор Том Гіддлстон, лавреат премії «Золотий глобус», номінант на «Еммі» і BAFTA, відомий за картинами «Виживуть тільки коханці», «Бойовий кінь», «Північ у Парижі» та роллю скандинавського бога Локі у супергеройській франшизі Marvel. У творчому доробку актора співпраця з такими успішними режисерами, як Стівен Спілберг, Джим Джармуш та Гільєрмо дель Торо.
«Всесвіт безмежний, і в ньому безліч усього, але… у ньому також є я», — промовляє герой Тома Гіддлстона у тизері, нагадуючи про важливу ідею фільму — вміння радіти життю навіть перед лицем трагедії.
Також образи Чака на різних етапах його життя втілили на екрані Джейкоб Трембле та Бенджамін Паджак. Окрім того, у драмі можна побачити зірку «Зоряних війн» Марка Гемілла, Карен Гіллан, Кейт Сіґел і Чиветела Еджіофора. Картина отримала приз глядацьких симпатій на Міжнародному кінофестивалі у Торонто.
«“Життя Чака” — ідеальний фільм-відкриття для цьогорічної едиції Миколайчук OPEN. Вона пройде під гаслом “Людина в центрі історії”, що перегукується із сюжетом стрічки, де звичайна людина раптово стала знаковою постаттю для цілого міста»,
— зазначає програмний директор кінофестивалю Алекс Малишенко.