Як стильно і ненудно носити светр: 5 образів

Актуальні поєднання зі светрами від Instagram-фешіоніста

АВТОР: Аліса Єрмоленко

ФОТО: Instagram: @clairerose

ОПУБЛІКОВАНО: 28 січня 2024

Светри — незамінна складова зимового гардероба. У великій кількості та різноманітних варіаціях їх можна знайти у гардеробі кожної фешіоніста: яскраві та пастельні відтінки, принти та фактурні візерунки, дрібне та грубе вʼязання… Однак навіть таку абсолютно базову річ можна стилізувати цікаво та незвично, і це щосезону доводять Instagram-інфлюенсерки.

Окрім casual-поєднань з джинсами, светр, звісно, можна інтегрувати в діловий аутфіт зі штанами-сигаретами, які ми бачили на показі Prada, та максіспідницями А-силуету або спідницями-олівцями. Модний дім Gucci пропонує зосередитися на светрах і джемперах як на другому шарі образу та одягати їх поверх сорочки у парі з брюками на низькій посадці. Також светр може виступати як нижній шар для щільного жакета, у такому варіанті він матиме стильний вигляд з костюмами.

Усі ці поєднання добре відомі нам з попередніх сезонів, проте, ми переконані, светри ще можуть вас здивувати. Сьогодні ми зібрали 5 аутфітів з Instagram, що показують, як стилізувати їх стильно і ненудно.

Total look

Цього сезону total-образи зберігають свою популярність, і светри залишаються їхньою важливою частиною. Найперше, відзначимо, що будь-який монохром потребує різноманіття фактур, тож вʼязані елементи поєднуємо з гладенькою шкірою, сатином, костюмною тканиною тощо.

Втомлений від barbiecore світ швидко знайшов новий улюблений колір, і ним став червоним. Тож особливу увагу радимо звернути саме на total red look.

Наймодніші образи зі светром на зиму

Instagram: @clairerose

Яскравий акцент

Уже декілька сезонів поспіль ми одягаємо светр не лише «класичним», звичним усім нам способом, а й повʼязуємо його на плечі — як шарф. Цей стилістичний лайфхак умить надає аутфіту цікавого акценту, зосереджуючи всю увагу оточення саме на светрі. Тож сміливо обирайте річ не лише нейтрального кольору чи в тон верхньому одягу, а і яскравих відтінків.

Окрім цього, светр на плечах створює ефект багатошаровості та зігріває.

Наймодніші образи зі светром на зиму

Instagram: @venswifestyle

З лелітками або ефектом металік

Светр може виступати й частиною святкового образу — ідеальний варіант для зимових свят. Поєднати його можна з лелітками або ефектом металік, зокрема зі спідницею, сумкою, взуттям або ж усім одразу.

Обʼємна матова фактура светра цікаво виглядатиме поряд з блискучими лелітками або гладеньким та водночас сяйливим металіком.

Наймодніші образи зі светром на зиму

Instagram: @juliesfi

З легінсами

Покази сезону осінь-зима 2023/24 забезпечили легінсам гучне повернення на модну арену. Чого варті лише аутфіти від головного трендсетера Miu Miu! Тож фешіоніста продовжують активно інтегрувати їх у свій гардероб.

Серед варіантів надзвичайно актуальних і дуже зручних поєднань — зі светром. Такий аутфіт одягаємо як на щодень, так і у подорожі.

Наймодніші образи зі светром на зиму

Instagram: @clairerose

З мікрошортами

Звісно, цей варіант стилізації светрів складно віднести до найбільш практичних, проте мікрошорти стали настільки популярними серед дизайнерів, знаменитостей і фешіоніста, що ми не могли не згадати про них. Гучно увірвавшись на подіуми Miu Miu та Ferragamo, вони продовжують підкорювати світ.

Однією з найцікавіших рис такого аутфіту є саме контраст між светром і мікрошортами.

Наймодніші образи зі светром на зиму

Instagram: @tinvcb


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ