Стильна багатошаровість весняного сезону. 7 технік, які легко відтворити всередині власного гардероба

Стильні поєднання, які піднімуть вашу майстерність нашарування на новий рівень

АВТОР: Катерина Попова

ФОТО: Spotlight, Instagram

ОПУБЛІКОВАНО: 21 квітня 2024

Нашарування є одним з тих самих позатрендових рішень, яке часто використовується в образах фешіоніст, але насправді має абсолютно різне значення залежно від вашого особистого стильового ДНК. Для максималістів нашарування може бути мистецтвом поєднання стилів, фактур, кольорів чи навіть складних принтів. В той час як для мінімалістів це швидше прийом, який буде деталізувати заздалегідь сформований образ: комірець футболки, який визирає з-під об'ємного светра, чи витягнуті манжети структурованої сорочки, які стають фінальним штрихом аутфіту.

Стилістка Марина Мартинів розповідає про 7 дієвих технік та хитрощів, які з легкістю піднімуть вашу майстерність нашарування на новий рівень. 

МАрина Мартинів

Натхнення родом з 90-х

Мода знову демонструє свою здатність перетворювати звичайне в надзвичайне. Цього разу під старий-новий тренд потрапляє саме футболка та звичайний базовий лонгслів, які отримують заслужене удосконалення на подіумі. Саме бренд Miu Miu у сезоні весна-літо — 2023 продемонстрував як стильно та нетривіально можна міксувати в одному образі по декілька футболок чи топів на раз. Ще один тренд, який знаходиться на порозі великого відродження — і тут за натхненням я раджу зануритись у фільми середини 90-х. Чого тільки варта стилізація Чер у кінострічці Clueless чи образ Рейчел у серіалі Friends, де звичайну білу футболку нашарували базовим чорним топом. Усе геніальне просте!

Miu Miu

Miu Miu весна-літо — 2023

Proenza Schouler

Proenza Schouler весна-літо — 2024

The Row

The Row весна-літо — 2024

Miu Miu

Miu Miu весна-літо — 2024

Гра на контрасті

Тут йдеться не лише про подіумний тренд із використанням контрастних кольорів та деталей, але й експеримент з різними текстурами чи тканинами. Саме він є ключовим аспектом  до створення візуально привабливих «шарових» образів. Поєднуйте м’які  трикотажні вироби з цупким денімом, шовкові блузи — з кардиганами об'ємної в’язки, а улюблені шкіряні речі — з динамічними жіночими сукнями. Гра на контрасті — поняття глибинне, в основі якого мікс: стилів, фактур, кольорів чи навіть довжин.

Instagram: @anoukyve

Instagram: @anoukyve

Instagram: @leandramcohen

Instagram: @leandramcohen

Стильна багатошаровість

Instagram: @jemerced

Instagram: @leandramcohen

Instagram: @leandramcohen

Double coat aesthetic

Стилізацією блайзера в поєднанні зі структурованим пальто чи футболки з кардиганом вже нікого не здивувати. А що, якщо запропонувати вам новий прийом стайлінгу, де верхній одяг продубльовується в одному образі? Будь-то подвійне пальто чи стилізація шкіряної куртки з котоновим тренчем. Такий нетривіальний прийом перекочував до нас з дощових вулиць Лондона, де рух Double the Trench, Double the Fun не лише про стиль, але й про комфорт перед непередбачуваною погодою столиці. Як на мене, це чудова альтернатива перед муками вибору, де в голові тисячі питань «тренч чи пальто, пальто чи тренч». А чом би не одягнути усе разом?

Instagram: @emilisindlev

Instagram: @emilisindlev

Instagram: @holliemercedes

Instagram: @holliemercedes

Не лише у портретній зоні

Заведено вважати, що нашарування — це прерогатива виключно портретної зони. Проте як стиліст я хочу розвіяти цей міф і на прикладі показати, як стильно та виразно можуть виглядати комбінації по типу: спідниця + брюки, бермуди + легінси, сорочка поверх улюблених джинсів чи нашарування динамічних спідниць. Пам’ятайте лише одне: будь-які продубльовані горизонталі в нижній частині тіла здатні вкорочувати зріст. Тому цей прийом стайлінгу нейтралізуємо вертикалями та грою відповідних довжин до ваших зовнішніх особливостей.

Instagram: @_jeanettemadsen_

Instagram: @_jeanettemadsen_

Стильна багатошаровість

Instagram: @diana_milkanova

Instagram: @_jeanettemadsen_

Instagram: @_jeanettemadsen_

Багатошаровість

Instagram: @holliemercedes

У стилі принцеси Діани

Стиль принцеси Діани відомий своєю різноманітністю, де з одного боку домінує вишуканість, жіночність та елегантність, а з іншого формат casual та вкраплення спортивної естетики. Саме ікона стилю 90-х популяризувала небанальну стилізацію светрів поверх світшотів чи навіть класичних сорочок. Цей невимушений, але елегантний спосіб адаптації светрів викликав значний інтерес в модному світі та зайняв свої чіткі позиції у правилах нетипового стайлінгу, які ми активно використовуємо дотепер. І назва йому Preppy shoulder trick. 

В стилі Принцеси Діани

В стилі Принцеси Діани

багатошаровість

Мистецтво вдалого поєднання матеріалів

Нашарування = баланс! Є одне просте правило стайлінгу, яке допоможе застилізувати ваш образ не лише сучасно, але й стилістично правильно. Кожен наступний виріб повинен бути цупкішим за попередній. Іншими словами, не варто одягати поверх лінійної та структурованої сорочки напівпрозорий светрик з тонкого трикотажу, оскільки тоді автоматично втрачається баланс і образ вже не має виграшного вигляду. Тому умовна послідовність виглядає так: футболка + кардиган + блейзер + тренч, де кожен наступний виріб наче домінує над попереднім, водночас зберігаючи синергію тканин і матеріалів.

Instagram: @lara_bsmnn

Instagram: @lara_bsmnn

Instagram: @

Instagram: @leandramcohen

Instagram: @yoyokulala

Instagram: @yoyokulala

Instagram: @holliemercedes

Instagram: @holliemercedes

Скандинавський максималізм

У той час, коли одні носять нашарування з естетичних міркувань, інші використовують цей метод як високофункціональний спосіб одягатися  в холодну чи вітряну погоду. Саме тому надихатись нетиповою та правильною багатошаровістю потрібно, зокрема, у Scandi Girls. Заведено вважати, що скандинавська мода — це перш за все про якісний мінімалізм, проте у цього напряму є ще одна, більш еклектична сторона. В ній міксуються принти та кольори, де нашарування настільки непередбачуване і водночас наче магічне, де велику кількість уваги приділяють саме деталям, які змушують роздивлятися образ із ніг до голови.

Instagram: @holliemercedes

Instagram: @holliemercedes

Багатошаровість

Instagram: @emilisindlev

<агатошаровість
 

Instagram: @holliemercedes


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ