Як одягнутися у скандинавському стилі: 11 найкращих образів

Дивимося, як це роблять відомі скандинавські блогерки

АВТОР: Катерина Попова

ФОТО: Instagram

ОПУБЛІКОВАНО: 29 квітня 2024

Упевнені, ви не раз надихалися стилем скандинавських дівчат. Їх часто можна побачити серед street style зірок, і їхні образи завжди приковують увагу. Ці фешіоніста вміють поєднувати непоєднуване, гратися з кольорами, фактурами та тканинами.

Іноді відбувається плутанина між скандинавським і французьким стилями. Однак адепти французьких і скандинавських традицій грають з андрогінністю по-різному. Паризька невимушеність відображається в речах, де поєднуються риси й жіночого, і чоловічого, таких як маскулінний піджак або напіврозстебнута сорочка.

Натомість скандинавки дотримуються естетики крайніх контрастів: надмірна жіночність жакардової сукні з об'ємними рукавами у поєднанні з масивними або грубими черевиками; спортивна бейсболка та вʼєтнамки з сукнею-комбінацією. Тому якщо ви не знаєте, як носити шовкову або лляну спідницю зі светром, поєднати в'єтнамки з вечірньою сукнею або зміксувати три яскраві кольори в одному образі — вам варто читати далі.

Говорячи про стиль скандинавок, варто зауважити, що ці дівчата діляться на два табори: максималістки та мінімалістки. Поки одні поєднують клітинку з квітковим принтом, надягають на себе всі прикраси світу і вивчають правила кольорового кола, інші дотримуються нейтральних відтінків у виборі одягу, а з прикрас віддають перевагу лише дорогим годинникам скромних розмірів.

Щоб зрозуміти все це краще, пропонуємо розглянути кілька образів тих і інших. На чиєму боці ви?

Сторона мінімалісток

Скандинавський стиль

Instagram: @hannastefansson

Скандинавки

Instagram: @_jeanettemadsen_

Скандинавки

Instagram: @pernilleteisbaek

Скандинавський стиль блогерів

Instagram: @mathildegoehler

Скандинавські блогери

Instagram: @ericakvam

Скандинавський стиль

Instagram: @sophiaroe

Сторона максималісток

Скандинавський стиль

Instagram: @marianne_theodorsen

Скандинавки

Instagram: @emilisindlev

Бодяг скандинавок

Instagram: @prosenkilde

Скандинавскі блогери

Instagram: @karodall

Скандинавські блогери

Instagram: @ninasandbech


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ