Office core trend. Все про корпоративний шик, який заволодів подіумами та вулицями модних столиць

Знакові одиниці стилю та безпрограшна адаптація у повсякденний гардероб

АВТОР: Катерина Попова

ФОТО: Spotlight

ОПУБЛІКОВАНО: 11 травня 2024

Протягом останніх кількох сезонів складно не помітити мікротенденції, які майоріють у таблоїдах з приставками core. Balletcore, cottagecore, coquette core — всі вони стали приводом для активного обговорення у світі моди та стайлінгу, проте нещодавно до фешн-тусовки додався ще один учасник під назвою office core, або, як ще його іменують, corpcore. Свіжий погляд на типовий дрескод з 9:00 до 17:00, проте з естетикою таких вже улюблених 90-х років. 

Стилістка Марина Мартинів розповідає про знакові елементи стилю та як адаптувати новоспечений тренд у повсякдення.

Марина Мартинів

Power Blazer. Або відсилання гіперболізованих 80-х до мінімалістичної естетики 90-х

Якщо мова заходить за офісну естетику, квінтесенцією цього напрямку стає саме структурований блейзер. Якщо раніше речі з «чоловічого плеча» лякали та відгукувались далеко не усім, то зараз наявність базового блейзера справжній must have для багатьох. І тут мова не лише про новоспечений тренд. Монохромні чи з використанням дрібного геометричного принту — усі блейзери стилізуємо зі спідницями вище коліна, брюками палаццо чи бермудами, якщо йдеться про весняно-літній сезон.

Saint Laurent

Saint Laurent осінь-зима — 2024/25

Miu Miu

Miu Miu осінь-зима — 2024/25

Saint Laurent

Saint Laurent осінь-зима — 2023/24

Ностальгія за стилем Preppy

Впевненими та рішучими кроками естетика office core повертає нас до шкільних років за допомогою ансамблів, натхнених уніформою в стилі «Ліги плюща». Як не дивно, найпопулярніші стилізації з подіуму будувались навколо білої базової сорочки, яка ставала не лише предметом деталізації образу, але й часто його основою. 

  • Сорочка + цупка сукня; 
  • Сорочка + джемпер + краватка;
  • Сорочка + сорочка;
  • Сорочка + жилет + блейзер.

Комбінаторних рішень насправді безліч, а висновок один — йдемо на пошуки тієї самої ідеальної білої!

Keisukeyoshida

Keisukeyoshida осінь-зима — 2024/25

Miu Miu

Miu Miu осінь-зима — 2024/25

Keisukeyoshida

Keisukeyoshida осінь-зима — 2024/25

Фемінність з ноткою структури

Чого вартує лише образ Жизель Бюндхен у кінострічці «Диявол носить Prada». Справжній office core у всій його красі, де є місце не лише структурі та строгим лініям, але й фемінності та ноткам сексуальності. Гладко зачесане назад волосся, вузькі окуляри в стилі Bayonetta, приталені силуети та приглушена палітра навколо якої будується повноцінний аутфіт. Ще однією музою стилю office core стала модель палестино-голландського походження Белла Хадід, образи якої наслідують тисячі фешіоніст, демонструючи, що офісна мода може бути з перчинкою.

Margaret Howell 

Margaret Howell осінь-зима — 2024/25

Hodakova

Hodakova осінь-зима — 2024/25

Duran Lantink

Duran Lantink осінь-зима — 2024/25

Іміджева деталізація

Звичайно, мова піде про окуляри. Насправді деталізацій у напрямку офісної естетики може бути чимало, серед яких: краватка, «крабик» для волосся, сережки-пусети, знімні комірці чи манжети тощо. Проте саме прозорі іміджеві окуляри додають неабиякої завершеності та необхідної родзинки аутфіту у трендовому напрямку. Обираємо з чорною чи металевою оправою і не забуваємо про зовнішні особливості та форму обличчя, щоб підібрати ті самі.

Miu Miu

Miu Miu весна-літо — 2024

Victoria Beckham

Victoria Beckham осінь-зима — 2024/25

Prada

Prada осінь-зима — 2024/25

Office sets

І мова піде не лише про брючний костюм, який на 100% відповідає вашим зовнішнім особливостям, але й про сети з жилетами різних довжин, костюми-трійки, комплекти з використанням сорочки та брюк однієї фактури та багато інших сетів, про які ми часто забуваємо. Проте саме вони можуть стати основою багатьох образів. Пам’ятайте, що, купуючи подібний сет, ви отримуєте не лише «парну» історію, але й можливість стилізації кожної одиниці по окремості, що збільшує функціонал вашого гардероба вдвічі.

Victoria Beckham

Victoria Beckham осінь-зима — 2024/25

Miu Miu

Miu Miu осінь-зима — 2024/25

Keisukeyoshida

Keisukeyoshida осінь-зима — 2024/25

Приталені силуети, гучне повернення!

Цього сезону офісна естетика на пряму перегукувалася з подіумними експериментами. Помітно було, як дизайнери адаптовували традиційний екзекутивний стиль через перебільшення об'єму, асиметричні деталі та деконструйовані елементи. Однією з найгучніших колекцій в цьому напрямку став бренд Boss, який взяв на озброєння корпоративний шик і повернув багато приталених та напівприталених силуетів. Моделі були представлені в майстерно витриманих костюмах, гладких олівцевих спідницях і не класичному поєднанні сексуальних білизняних топів зі структурованими напівприталеними жакетами. Так і до повернення колись улюблених джинсів skinny недалеко.

Boss

Boss осінь-зима — 2023/24

Boss

Boss осінь-зима — 2023/24

Boss

Boss осінь-зима — 2023/24

Палітра монодробу

Хоч office core став доволі нішевою тенденцією, за основу він взяв не лише естетику стилю Preppy та офіційно діловий характер, але й напрямок під назвою librariancore. В ньому надважливим є саме колірна палітра та її комбінаторика всередині образу чи навіть цілого гардероба. Палітра монодробу відома своєю приглушеною естетикою та шаленим функціоналом всередині представлених кольорів. Тому, якщо ви стоїте на перипетії формування офісного гардероба, не забувайте про важливість присутніх кольорових рішень у ньому.

Schiaparelli

Schiaparelli осінь-зима — 2024/25

Bally

Bally осінь-зима — 2024/25

Gauchere

Gauchere осінь-зима — 2024/25


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ