Натхнення кольором: 8 яскравих образів

Актуальні приклади стилізації

АВТОР: Аліса Єрмоленко

ФОТО: Михайло Федорак

ОПУБЛІКОВАНО: 22 квітня 2024

Навіть якщо ви віддаєте перевагу класиці й діловому стилю, актуальність яскравих декоративних елементів заперечувати неможливо. Ефект металік, глянцеві фактури, незвичні форми — усе це на подіумах демонстрували такі бренди, як Gucci, Chloé, Bottega Veneta, Givenchy, Balmain та безліч інших. 

Однак на особливу увагу цього сезону заслуговують кольори: від насиченого червоного і соковитого оранжевого до ніжного бузкового і легкого блакитного — вони посідали виключне місце у колекціях світових брендів. Дизайнери грали з кольорами, складаючи їх у найбільш несподівані дуети, а також створюючи ефектні total look. Нерідко ми зустрічали й поєднання насичених тонів з ефектом металік, а також різноманітними кристалами та формами стразів. 

І хоча робочі будні змушують багатьох із нас відмовитися від насичених кольорів, вони стануть чудовим варіантом для образів поза офісним життям. Тож сьогодні пропонуємо вам розглянути декілька яскравих аутфітів з цікавими варіантами стилізації актуальних речей. 

Наймоднішим кольором 2024 року сміливо можна назвати винний відтінок — саме йому ми пропонуємо відвести головну роль в образах (навіть якщо він представлений у вигляді аксесуарів). 

Одним з найбільш актуальних матеріалів цього сезону стала шкіра — вона з’являється на топах, сукнях, спідницях та аксесуарах. Та якщо ви шукаєте не щось настільки базове, як чорні шкіряні брюки прямого крою, зверніть увагу на штани, що їх пропонує Coperni — зі шкіряними вставками нижче коліна. Поєднати їх можна, зокрема, з дзеркальним топом із бретелями у вигляді металевих ланцюжків. Доповнюємо аутфіт чоботами з ефектом металік.

Як скласти стильний образ на вечірку

Брюки, Coperni (by HELEN MARLEN GROUP); топ, сумка, Milerobot; ремінь, Diesel (MD FASHION); окуляри, Balenciaga (IVISUAL.OPTIC) 

Для тих, хто піддався загальній тенденції на спідниці (яких на подіумах було чи не більше, ніж брюк), знайдеться цікавий стилістичний прийом — комбінування двох ременів в одному образі. Такий аутфіт не потребує додаткових акцентів, проте й не обмежує вас у виборі топів, тому сміливо додавайте щось кольорове та виразне.

Як скласти стильний образ на вечірку

Топ, спідниця, Bibliotheque Nationale; ремені, Blumarine; взуття Andreadamo (by HELEN MARLEN GROUP) 

На окрему увагу цього сезону заслуговують напівпрозорі моделі: у великій кількості вони були представлені на подіумах, їх обирають зірки streetstyle та носять знаменитості. Для створення яскравого образу на вечірній захід пропонуємо обрати напівпрозорий топ, а чудовим доповненням до нього стане спідниця з драпіруванням, що також є одним з масивних трендів. Ще більш трендовий вигляд матимуть речі у небесно-блакитному кольорі, одному з найбільш популярних цього сезону. Він з’являвся на шоу Prada, Dries Van Noten та багатьох інших брендів.

Як скласти стильний образ на вечірку

Як скласти стильний образ на вечірку

Топ, спідниця, Blumarine (by HELEN MARLEN GROUP); окуляри, Versace (IVISUAL.OPTIC) 

Пропонуємо вийти за межі класичних чорно-біло-сірих тонів і посунути навіть трендовий червоний. Натомість придивіться до оранжевого: від ніжного персикового до соковитого мандаринового.

Як скласти стильний образ на вечірку

Топ, Diesel (MD FASHION); взуття, at19.11 

Зробити образ максимально яскравим можна однією лиш грою кольорів. Для цього звертаємося до компліментарної схеми поєднань і зупиняємо свій вибір на максимально контрастних відтінках, наприклад червоному і зеленому. Ще цікавішим ваш аутфіт зробить комбінування глянцевих і матових фактур.

Як скласти стильний образ на вечірку

Як скласти стильний образ на вечірку

Спідниця, сумка, at19.11; окуляри, Balenciaga (IVISUAL.OPTIC) 

Якщо свій вибір ви все ж зупиняєте на білому, використайте його можливості на повну — зробіть його тлом для виразних аксесуарів, наприклад, взуття з ефектом металік. Виступаючи головним акцентом, вони можуть бути також незвичної форми або мати додатковий декор.

Як скласти стильний образ на вечірку

Спідниця, Andreadamo; босоніжки, GCDS (by HELEN MARLEN GROUP); ремінь, Diesel (MD FASHION); окуляри, Miu Miu (IVISUAL.OPTIC) 

Навіть таке стандартне поєднання, як сорочка + спідниця + краватка, може перетворитися на сміливий аутфіт, що опиниться у центрі уваги на будь-якому заході. Для цього рожеву сорочку з виразним комірцем доповнюємо шкіряною спідницею, декорованою малюнком, босоніжками з фігурними підборами-сердечками та яскравою сумкою.

Як скласти стильний образ на вечірку

Сорочка, Acne Studios; мюлі, Yume Yyme (by HELEN MARLEN GROUP); спідниця, сумка, Diesel (MD FASHION) 

Наостанок пропонуємо все ж згадати про фактури, зокрема мереживо, що може оздоблювати сукні, спідниці, блузи тощо. І комбінувати його можна не лише з фемінними елементами, а й з протилежними за стилем.

Як скласти стильний образ на вечірку

Окуляри, Balenciaga (IVISUAL.OPTIC); сукня, Bibliotheque Nationale; топ, ботфорти, Diesel (MD FASHION) 

Фотограф — Михайло Федорак;
Стиліст — Дарʼя Федорак;
Мейк — Світлана Канарська;
Волосся — Данило Ружніцький;
Моделі — Олімпія, Поліна, Aylin Salehi; 

HELEN MARLEN GROUP
Bibliotheque Nationale
Milerobot
at19.11
IVISUAL.OPTIC
MD FASHION


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ