Українка взяла участь у зйомках 3-го сезону серіалу «Бріджертони»

Продовження популярної костюмованої драми Netflix

АВТОР: Катя Теллер

ФОТО: Кадри з серіалу, Instagram

ОПУБЛІКОВАНО: 20 травня 2024

У травні Netflix представив новий сезон серіалу «Бріджертони», що входить у десятку найпопулярніших проєктів платформи — попередні епізоди драми набрали понад 207 мільйонів переглядів від глядачів з усього світу. 

Шоу в жанрі альтернативної історії засноване на романах Джулії Квінн і розповідає про братів та сестер із родини Бріджертонів, що прагнуть знайти кохання в Лондоні XIX століття. Також у серіалі присутній образ загадкової пліткарки — леді Віслдаун, яка знає всі таємниці представників вищого світу.

3-й сезон серіалу концентрується на особистості письменниці, за постаттю якої ховається подруга родини Пенелопа Фезерінгтон. Дівчина намагається налагодити особисте життя за прикладом героїв своїх скандальних текстів.

Пенелопа кардинально змінює образ і долає власну сором'язливість, щоб знайти чоловіка. Неочікувано на почуття героїні відповідає той, хто давно був у її серці.

Операторка Діана ОліфІрова. Instagram: @dianaolifirovadop

До професіоналів, що працювали над створенням нових епізодів шоу, доєдналася українська операторка Діана Оліфірова, що живе і працює у Великій Британії.

Вона зняла 3-тю та 4-ту серії сезону, який цього разу розділили на дві частини — першу представили глядачам 16 травня, а другу обіцяють випустити 13 червня. Режисер Ендрю Ан подякував операторці за її дух і талант.

На зйомках серіалу «Бріджертони». Instagram: @dianaolifirovadop

Діана Оліфірова навчалася в Київському національному університеті театру, кіно і телебачення імені І. Карпенка-Карого, після чого вступила до британської National Film and Television School. Операторка працює над короткометражними фільмами, серіалами, музичними відео та рекламою.

У 2022 році Діана Оліфірова одержала престижну премію BAFTA в номінації «Проривний талант». Серед найвідоміших проєктів українки серіал HBO «Малюк» та шоу Netflix «Коли завмирає серце».


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ