5 головних серіалів березня

Екранізації відомих романів та шоу з зірковими акторами

АВТОР: Катя Теллер

ФОТО: Кадри із серіалів

ОПУБЛІКОВАНО: 18 березня 2024

У березні на нас чекали захопливі прем'єри в різних жанрах — від історичної драми й класичного детектива до політичної комедії про вигадану країну та її боротьбу за свободу. Зокрема, серіал «Режим» з Кейт Вінслет, що розповідає про неминуче падіння диктаторів, загадкове шоу про родинні таємниці «Яблука ніколи не падають», новий проєкт Гая Річі та науково-фантастична драма «Проблема трьох тіл». Розказуємо про 5 головних серіалів, які варто побачити цього місяця. 

«Режим»

Мінісеріал HBO Max, головну роль у якому виконала володарка премії «Оскар» Кейт Вінслет. Сатиричне шоу розказує про диктаторку Єлену Вернем, що очолює вигадану європейську країну. Жінка заручається підтримкою вірного офіцера та військового злочинця Герберта Зубака, щоб зміцнити своє положення, але невдоволення громадян зростає дедалі більше. В країні починаються заворушення, система руйнується і навіть колишні політичні союзники героїні відвертаються від неї. В шоу також зіграли Г'ю Ґрант, Андреа Райзборо і Матіас Схунартс. Прем'єра серіалу відбулася 4 березня. 

«Яблука ніколи не падають»

Загадкова драма, заснована на однойменній книзі Лін Моріарті. Сім'я Делейні здається успішною та щасливою — Джой і Стен провели 50 років разом і жодного разу не викликали підозри сусідів. Одного дня жінка безслідно зникає, а її чоловіка починають підозрювати в убивстві. Дорослі діти героїв Емі та Трой опиняються перед складним вибором — повірити в невинуватість батька чи продовжити шукати правду і, можливо, знайти відповідь, яка змінить усе їхнє життя. Головні ролі в шоу виконали Аннет Бенінг, Сем Ніл, Елісон Брі та Джейк Лейсі. Прем'єра серіалу відбулася 14 березня. 

«Джентльмени»

Новий драматичний серіал Гая Річі, що став спін-офом однойменного фільму режисера 2019 року. Кримінальне шоу розказує про чоловіка на ім'я Едді, що успадкував від свого батька розкішний маєток і тепер має захищати землю від наркоділків, які вважають цю територію своєю власністю. Його головний конкурент — американець Мікі Пірсон, що збудував власну злочинну імперію, використовуючи маєтки збіднілої аристократії як прикриття. Головну роль у серіалі виконав Тео Джеймс, відомий за фільмами «Дивиргент» і «Творець». Також у драмі зіграли Кая Скоделаріо, Джанкарло Еспозіто, Рей Вінстон і Вінні Джонс. Прем'єра шоу відбулася на Netflix 7 березня.

«Нам пощастило»

Історична драма Hulu, заснована на однойменному романі Джорджії Гантер. Шоу розказує про сім'ю польських євреїв. Коли починається Друга світова війна брати й сестри родини Курц роблять усе, щоб врятуватися і здобути свободу. Так, Едді, що є чудовим музикантом, прямує до Ріо на кораблі, повному біженців, Галина намагається пішки перейти австрійські Альпи, а Генек проводить зиму у сибірському ГУЛАГу, перш ніж вирушити в довгу мандрівку через Персію. Героям вдається пережити усі виклики, і вони будь-що прагнуть возз'єднатися. Головні ролі в серіалі виконали Джої Кінг, Логан Лерман і Генрі Лойд-Г'юз. Прем'єра драми запланована на 28 березня. 

«Проблема трьох тіл»

Науково-фантастичний серіал Netflix за мотивами трилогії китайського письменника Лю Цисіня «Пам'ять про минуле Землі». Серіал розказує про талановитих учених, що живуть на різних континентах, та в один і той самий час роблять шокуюче відкриття про те, що існування планети знаходиться під загрозою. Один за одним дослідники, які знали таємницю, починають гинути. За розслідування справи береться їх колега на ім'я Ван Мяо та інші вчені, що прагнуть врятувати Землю. Прем'єра серіалу відбудеться 21 березня.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ