Ресторан «Бути Sofie» провів перший благодійний акустичний вечір у саду

За участі творчої спілки PHIL IT

АВТОР: Катя Теллер

ФОТО: Ден Бобров, Віктор Распутін

ОПУБЛІКОВАНО: 22 травня 2024

У саду ресторану «Бути Sofie» 17 травня відбувся перший благодійний акустичний вечір за участі творчої спілки PHIL IT.

У майбутньому співвласниці родини ресторанів Rose Family Наталія Іванцова та Альона Бебко-Мінаєва планують провести тут серію культурних подій, щоб зібрати 500 тисяч гривень на реставраційні роботи у Софійському соборі.

«Для нас це більше, ніж собор, що є пам'яткою ЮНЕСКО. Це живе місце із сучасним керівництвом та неймовірною командою, яка щодня підтримує та розвиває його. Це місце сили та історії. Місце, де Київ пустив міцне коріння. А триматися за коріння — важливо», 

— підкреслюють організатори вечора.

Гості зустрілися, щоб підтримати збір і насолодитися витонченою атмосферою закладу та музикою талановитих українських артистів. Ведучим вечора став актор Театру ім. І. Франка  Віталій Ажнов.

«Кловський сад» виступив квітковим партнером заходу — сад «Бути Sofie» прикрасили тисячами ромашок, наголосивши на естетичному та романтичному настрої ресторану. Вшукане оформлення доповнив автомобіль Aston Martin DB12.

Відвідувачів події пригощали стравами від шефа Ігоря Крамаренка. Алкогольним партнером вечора виступив виробник просеко Serena 1881. 

Анонси наступних благодійних концертів будуть опубліковані на сторінці «Бути Sofie» в Instagram.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ