Прекрасні, сильні духом та наполегливі: 6 книжок для неймовірних жінок

Добірка книжок про жінок, які ніколи не втрачають надію та віру в себе

Культура / Книги, музыка, арт
28 ноября 2021 / Фото: Instagram: @icewasonline
Поделись с друзьями:

Найяскравіші історії про сильних жінок і для сильних жінок. Спільно з видавництвом «Фабула» ми зібрали добірку книжок, в яких головними героїнями виступають сильні, вольові, успішні жінки, котрі долають усі труднощі на своєму шляху і домагаються своїх цілей. Жінки – справжнє натхнення. У новій добірці – 6 книжок саме про це.

Ґрейс Бонні. «Жіноча компанія. Поради й натхнення від 100 мисткинь і підприємниць»

Ґрейс Бонні. «Жіноча компанія. Поради й натхнення від 100 мисткинь і підприємниць»

У книжці понад 100 впливових  жінок розповідають, як вони повірили у власний творчий дух, самотужки дерлися на вершину успіху та долали негаразди й виклики глобального підприємництва. Мисткині, дизайнерки та бізнес-леді, комікеси й архітекторки – усі разом вони демонструють прекрасну картину того, що буває, коли йдеш за своєю пристрастю і мрією. Вони усвідомлюють силу наполегливої праці та підтримки одна одної. Ця книга стане натхненням і поштовхом для багатьох жінок, які наразі тільки планують відкрити власну справу. 

Бернардін Еварісто. «Дівчина, жінка, інакша»

Бернардін Еварісто. «Дівчина, жінка, інакша»Книжка відомої британської письменниці Бернардін Еварісто містить 12 історій різних жінок, здебільшого чорношкірих англійок. Ці історії не поєднані загальним сюжетом, але вони тонко й вигадливо переплетені.

Режисерка і вчителька, банкірка і прибиральниця, фермерка і небінарна особа зі світу соцмедіа – усі вони сподіваються знайти відповіді на питання, хто вони і звідки, чого варті та куди йти далі. Цей пристрасний, сповнений енергії та гумору роман охоплює майже всі сфери життя: політику, батьківство, сексуальність, расизм і колоризм, імміграцію, домашнє насильство, невірність, дружбу, кохання, нерозуміння одне одного та те, як життя дивує нас своїми сценаріями. 

Єлизавета Бабанова. «До дзену на шпильках. Як створити нове життя й справу мрії з нуля»

Єлизавета Бабанова. «До дзену на шпильках. Як створити нове життя й справу мрії з нуля»

Книга психологині, бізнес-леді та блогерки Єлизавети Бабанової про пошук себе і те, до чого ці пошуки призводять. Це книга-сповідь про її  життєвий шлях, труднощі та невдачі, взлети й падіння. Це книга про вибір, що робить тебе щасливою кожен день. Авторка розповідає, як обирати правильні думки та долати невірні установки. Вона замислюється про те, чи варто поспішати, чи є шанс усе переосмислити і почати все спочатку. «Двічі я розпочинала з нуля. Удруге, зійшовши вгору кар’єрними сходами, отримавши гроші і статус, я цілковито розчарувалася у своєму житті. Тоді я покинула все та й вирушила на пошуки себе справжньої. До чого привели ці пошуки – у цій книжці».

Махо Мольфіно. «Покінчи з "хорошою дівчинкою". Як переписати застарілі правила, відкрити в собі джерело сили і творити наповнене життя»

Махо Мольфіно. «Покінчи з

Століттями жінок привчали бути хорошими, а не сильними. «Хороші» дівчата повинні стримувати свої бажання та прагнення, що насправді шкодить їм самим. На думку авторки книги Махо Мальфіно, з хорошою дівчинкою неодмінно треба покінчити, бо вона – породження патріархату. Завдяки досвіду, отриманому під час консультацій та розмов з жінками-лідерками, Махо виділила п’ять руйнівних міфів, які кожна жінка мусить подолати, щоб мати владу над своїм життям. Кожен з цих міфів впливає на самооцінку, професійну впевненість, кар’єру та стосунки. Книжка Мальфіно навчить цінувати власну самобутність і допоможе покінчити з патріархальними переконаннями. 

Катерина Ленгольд. «Просто космос. Практикум із Agile-життя, сповненого сенсу й енергії»

Катерина Ленгольд. «Просто космос. Практикум із Agile-життя, сповненого сенсу й енергії»

Катерину Ленгольд справді можна було б вважати генієм, та сама вона запевняє, що всіх своїх звершеннь досягла лише завдяки власній наполегливості. Вона стала наймолодшою жінкою-віцепрезидентом у світовій аерокосмічній компанії, а тепер ділиться дієвою методологією, яку розробила сама для себе. Авторка на власному досвіді протестувала десятки технік з особистої продуктивності. Вона відповість на питання «Що є запорукою успіху?» та «Як постійно рухатися уперед?». 

Катерина впевнена у тому, що в нескінченній гонитві за успіхом головне – не втратити себе. І їй це вдається. «Просто космос. Практикум із Agile-життя, сповненого сенсу й енергії» – це книжка від людини, яка вміє надихати не тільки красивими словами, а й великими справами.

Фран Гаузер. «Міф про милу дівчинку. Як побудувати казкову кар`єру і не перетворитися на чудовисько» 

Фран Гаузер. «Міф про милу дівчинку. Як побудувати казкову кар`єру і не перетворитися на чудовисько» Фран Гаузер – відома американська філантропка, медійна продюсерка, ведуча, інвесторка та бізнес-леді. У книжці вона пояснює, як можна залишатися милою і сильною водночас. Авторка спростовує кар’єрні стереотипи і руйнує міф про те, що успіху на роботі досягають лише «залізні леді». Письменниця доводить, що справжня сила криється  у таких якостях, як емпатія, доброта та милосердя, які так недооцінюють у світі бізнесу.  

На думку Гаузер, з цими якостями жінкам під силу змінити уставлений спосіб сприйняття жінок на роботі та побудувати блискучу кар’єру. Письменниця запевняє, що, якщо ви відмовитесь від застарілої тактики і навчитеся використовувати невичерпний потенціал доброти, ваша сила для реалізації мрій та цілей буде непереборна.