Зендея сяяла у смарагдовій сукні на премʼєрі фільму «Суперники»

Акторка вкотре доводить статус ікони стилю

АВТОР: Аліса Єрмоленко

ФОТО: Instagram: @loewe, @zendaya

ОПУБЛІКОВАНО: 27 березня 2024

Хоча престур з нагоди прем’єри фільму «Дюна: Частина друга», у рамках якого Зендея продемонструвала сукню-спіраль від Alaïa, кастомне вбрання від Louis Vuitton і легендарний костюм робота Mugler, закінчився, сезон червоних хідників для акторки не завершується. Днями відбулася перша презентація нового фільму за її участі — «Суперники». 

Для урочистого заходу, що відбувся в Сіднеї, Австралія, незмінний стиліст акторки Лоу Роуч підготував для неї вишуканий образ — виготовлену на замовлення ексклюзивно для Зендеї смарагдову сукню, розшиту лелітками, від бренду Loewe. З-поміж її особливостей: глибокий V-подібний виріз, тонкі бретелі, відкрита спина, розріз до стегна і зображення силуету людини з тенісною ракеткою, що відсилає до самої кінострічки «Суперники». Доповнювали вбрання Зендеї блискучі смарагдові туфлі-човники з гострим носком, а також прикраси, зокрема сережки та каблучки. 

Зазначимо, що, окрім сукні від Джонатана Андерсона, Зендея також продемонструвала оновлену зачіску. Акторка приміряла незвичний для себе світлий відтінок волосся. 

Зендея продемонструвала вишуканий образ на премʼєрі фільму «Суперники»

Нагадаємо, картина «Суперники» режисера Луки Ґуаданьїно розкриває історію відомого тенісиста Арта Дональдсона, який раз за разом зазнає поразки. Його дружина Таші записує його на турнір Challenger, однак виявляється, що там суперником Арта стане Патрік Цвейг — колишній коханець Таші. 

Фільм з’явиться на великих екранах в Україні вже 25 квітня.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ