Зендея примірила сукню Alaïa та кастомне вбрання Louis Vuitton на премʼєрі фільму «Дюна: Частина друга»

Усі погляди прикуті до акторки

АВТОР: Аліса Єрмоленко

ФОТО: Instagram: @dunemovie, @louisvuitton, @maisonalaia

ОПУБЛІКОВАНО: 13 лютого 2024

Фільм «Дюна: Частина друга» продовжує дебютувати у різних країнах світу. Так, минулого тижня відбувся урочистий показ у Мексиці, а напередодні каст кінострічки прибув із промозаходом до Парижа. Очікувано у центрі уваги опинилася Зендея — виконавиця ролі Чані, на якій фокусуватиметься сюжет, а також зірка серіалу «Ейфорія» та справжня ікона стилю. І цей титул вона доводить кожним публічним виходом.

На фотоколажі, присвяченому картині «Дюна: Частина друга», Зендея позувала на тлі Ейфелевої вежі у вишуканій сукні, що саме стала зіркою нової колекції від Модного дому Alaïa. Вбрання, що отримало назву La Robe Spirale, виконано креативним директором Пітером Мюльє з шерсті мериноса — як і кожен виріб із лінійки. Спіральний топ був зібраний у 3D-форматі довкола тіла, а спідниця мала актуальний асиметричний поділ, що немов продовжував спіраль.

Зендея з'явилася на премʼєрі фільму «Дюна: Частина Друга» у Парижі

Зендея з'явилася на премʼєрі фільму «Дюна: Частина Друга» у Парижі

Поряд із Зендеєю на знімках також позували Тімоті Шаламе, Остін Батлер, Ребека Фергюсон та інші зірки фільму.

Зендея з'явилася на премʼєрі фільму «Дюна: Частина Друга» у Парижі

Однак під час паризької премʼєри Зендея не обмежилася одним аутфітом. У залі кінотеатру акторка зʼявилася у кастомному вбранні від Louis Vuitton авторства Ніколя Жескьера, доповненому прикрасами, що їх розробила Франческа Амфітеатров. Образ, що складався з топу та спідниці довжини максі, робив акцент на відкритий живіт Зендеї.

Зендея з'явилася на премʼєрі фільму «Дюна: Частина Друга» у Парижі

Зазначимо, що бренд Louis Vuitton для премʼєри фільму «Дюна: Частина друга» також підготував образи для Леї Сейду та Остіна Батлера.

Леа Сейду з'явилася на премʼєрі фільму «Дюна: Частина Друга» у Парижі

Остін Батлер з'явився на премʼєрі фільму «Дюна: Частина Друга» у Парижі


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ