Українська режисерка Таню Муіньо зняла кліп для Дженніфер Лопес

Відео дня!

АВТОР: Аліса Єрмоленко

ФОТО: Instagram: @jlo, @tanumuino

ОПУБЛІКОВАНО: 30 січня 2024

Відома на весь світ своїми колабораціями з Елтоном Джоном і Брітні Спірс, Гаррі Стайлсом, Ленні Кравіцом, Doja Cat, The Weeknd та багатьма іншими знаменитими артистами, українська режисерка Таню Муіньо продовжує підкорювати музичну індустрію. Так, напередодні світ побачив новий кліп співачки та акторки Дженніфер Лопес, над яким працювала Таню, на ремікс до композиції Can't Get Enough. У кадрі, крім Джей Ло, також зʼявляється американська репвиконавиця Latto.

16 лютого Дженніфер Лопес представить свій перший від 2014 року альбом, який стане девʼятим у її музичній карʼєрі, — This Is Me...Now. Пісня Can’t Get Enough є частиною майбутнього альбому і представлена у двох варіантах.

Премʼєра першої версії Can’t Get Enough відбулася на початку січня і миттєво стала сенсацією. Та окрім запальних танців, у відеокліпі Дженніфер Лопес також продемонструвала кутюрну сукню українського бренду FROLOV, що існує в єдиному екземплярі та має два знакових вирізи у формі серця. На іншій героїні ролика також можна було побачити вбрання від українського бренду, але цього разу — від Nadya Dzyak.

Зазначимо, що 16 лютого відбудеться премʼєра фільму Джей Ло This Is Me...Now: A Love Story.

Нагадаємо, що уродженка Одеси Таню Муіньо двічі була номінована на найпрестижнішу музичну премію «Ґреммі» у категорії «Найкраще музичне відео». Вперше — у 2021 році за роботу над кліпом MONTERO (Call Me by Your Name) виконавця Lil Nas X, а вдруге — у 2022-му за ролик до пісні Гаррі Стайлса As It Was.

Українська режисерка Таню Муіньо та Гаррі Стайлс


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ