Селін Діон розповіла про свою невиліковну хворобу

Рідкісне інтерв’ю співачки

АВТОР: Аліса Єрмоленко

ФОТО: Instagram: @celinedion

ОПУБЛІКОВАНО: 10 червня 2024

У грудні 2022 року у Селін Діон діагностували невиліковний неврологічний стан«синдром скутості», що викликає труднощі під час руху та не дозволяє їй співати. Артистка неодноразово зізнавалася, що мріє одного дня повернутися на сцену, однак через постійні спазми у гортані, ребрах, животі та хребті це не є можливим. Спазми бувають настільки сильними, що можуть призвести про травми, наприклад, перелому ребер.

Про це Селін розповіла в інтерв'ю журналістці Ході Кобт на каналі Today. Її слова увійшли до трейлера їхньої бесіди, опублікованого на YouTube.

«Це наче хтось тебе душить, наче хтось тисне тобі на гортань… Воно переходить у спазм. І він також може проявлятися у черевній порожнині, у хребті, у ребрах. Схоже на те, ніби коли я згинаю свої стопи, вони лишаються у такому положенні, або коли я готую, тому що я люблю готувати, мої пальці, мої руки стають у певне положення, ніби спазмуються, і їх неможливо "розблокувати". Одного разу в мене були зламані ребра, тому що коли спазм стає дуже сильним, він може зламати ребра»,

— зізналася Селін Діон.

Журналістка каналу Today зазначила, що співачка не їздила у тури протягом років, і прихильники Селін переймаються тим, що відбувається з нею.

«Їй здавалося, що вона сходить з розуму, вона була у стількох лікарів. Потім вони встановили діагноз — дійсно є щось у її крові. Тож тепер вона бореться з цим, намагаючись зрозуміти, чи зможе повернутися»,

— поділилася Хода Кобт.

Нагадаємо, що 25 квітня стримінговий сервіс Amazon Prime представив документальну стрічку про життя Селін Діон та її боротьбу з синдромом ригідної людини. Фільм отримав назву I am: Celine Dion («Я: Селін Діон»).

Селін Діон розповіла про свою невиліковну хворобу


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ