Сальма Гаєк поділилася фото у весільній сукні Balenciaga

Акторка тепло привітала чоловіка з річницею

АВТОР: Катя Теллер

ФОТО: Getty Images, Instagram @salmahayek

ОПУБЛІКОВАНО: 26 квітня 2024

Акторка Сальма Гаєк, номінована на «Оскар» за фільм «Фріда», показала в Instagram кадри з власного весілля — знімки з церемонії та фото кутюрної сукні Balenciaga, вартістю понад $430 тисяч, яку створив Ніколя Жеск'єр. 

«Немає слів, щоб описати, яке це щастя — знайти свою другу половинку. Ті з вас, кому це вдалося, — не сприймайте кохання як належне. Ті, хто ще не знайшов, — ніколи не здавайтеся. Згадую один із найкращих днів у моєму житті», 

— зазначила акторка, привітавши свого чоловіка Франсуа-Анрі Піно з річницею. 

У 2007 році Сальма Гаєк повідомила про заручини з французьким мільярдером та генеральним директором компанії Kering, якій належать бренди Gucci, Bottega Veneta, Saint LaurentAlexander McQueenBalenciagaBrioni та інші. Того ж року акторка народила доньку Валентину Палому.

У лютому 2009 року, у День святого Валентина, Сальма Гаєк і Франсуа-Анрі Піно зареєстрували шлюб у мерії VI округа Парижа — це була таємна церемонія, на яку запросили лише кількох членів родини. За спогадами акторки, вона одразу погодилася одружитися, однак боялася весілля. 

«У той день я не знала, що виходжу заміж. Це було схоже на інтервенцію. Моя родина просто привела мене до мерії — мої батьки і мій брат», 

— згадує акторка. Після таємної церемонії Сальма Гаєк заспокоїлася і вирішила влаштувати публічне святкування у Венеції, запросивши зіркових друзів. 

25 квітня 2009 року пара провела другу церемонію, стилізувавши її під венеційський карнавал — гостей приймали в історичному маєтку XVII століття Punta Della Dogana, після чого закохані обмінялися обітницями в оперному театрі «Ла Феніче».

На подію завітали Шарліз Терон, Пенелопа Крус і Хав'єр Бардем, Боно, Стелла Маккартні, Лілі Коул, Антоніо Бандерас, Ед Нортон та інші знаменитості.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ